fbpx

UPŘESNĚNÉ POKYNY K ZÁJEZDŮM

V pokynech najdete místa a časy nástupních míst. Dále informace ohledně ubytování a stravování, vstupné do jednotlivých památek. I když je zpravidla uvedeno vstupné do hlavních památek, neznamená to, že je musíte navštívit. Výši kapesného neuvádíme, protože to je značně individuální. Zpravidla ještě upřeňujeme program.

Nástupní místa jednotlivých zájezdů sestavujeme s přihlédnutím na bydliště jednotlivých účastníků. Snažíme se trasu sestavit tak, aby každý účastník měl možnost se rozumně na nástupní místo dostat. Naše autobusy vyjíždějí z Hradce Králové, Trutnova a Jičína. Zpravidla vyjíždíme a přijíždíme v denních hodinách. Kromě těchto míst zastavujeme na trase při cestě do cílových destinací.

Zájezdy do Rakouska, Itálie, Francie, Velké Británie a dalších destinací jezdí přes Prahu a dál přes České Budějovice, případně Plzeň, v některých případech přes Ústí nad Labem na hraniční přechody.

Zájezdy do Polska jezdí přes Náchod, případně přes Český Těšín.

Zájezdy na Slovensko, do Maďarska, Balkánských států, případně na Ukrajinu jezdí přes Hradce Králov a Brno, případně Olomouc. V tomto případě klientům z Prahy doporučujeme využít přímých rychlíků (k dispozici stojany pro kola) do Hradce Králové. Zájezdový autobus stojí před vlakovým nádražím a automaticky čeká na případné zpoždění doporučených spojů.

Bližší informace ohledně místa odjezdů zájezdových autobusů na tel. čísle 603 164 558.

Parkování na letišti u leteckých zájezdů

Využijte speciální nabídky pro parkování u GO parking s využitím promo kódu HOS301.

XXXXX

© 2024 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.