fbpx

PŘEPRAVA OSOB - MIKROBUS PRO 8 KLIENTŮ

Pronajměte si služby jako taxi jen sami pro sebe z Lázní Bělohradu...

Odvoz na letiště Pardubice

Nabízíme přepravu komfortním minibusem značky Opel. Kapacita 8 klientů a náš řidič. Naše kancelář sídlí v Lázních Bělohradě.


Opel Vivaro (maximálně 8 míst)

  • 8 + 1 míst
  • posílená klimatizace a topení s zadní regulací
  • CD, Radio, Bluetooth
  • tónovaná skla, otevíratelná okénka
  • USB nabíjeni
  • loketní opěrky, tvarovaná sedadla, ISOFIX
  • ABS, ESP, EBA, HSA…
  • extra velký zavazadlový prostor
  • úložné kapsy, lampičky
  • tažné zařízení

Odjezdy Královéhradecký kraj, okres Jičín.

Ceník:

Jízda: 12,- Kč/km

Čekání: 80,- Kč/30 minut

Sídlíme v Lázních Bělohradě.

Přívěs na zavazadla:

Celková hmotnost 750 kg, ložná plocha cm x cm, výška plachty m

Cena: 300,- Kč/den + 1,- Kč/km

Ceny jsou uvedeny bez DPH (21% pro cesty po tuzemsku) a zahrnují české dálniční poplatky.

Zahraniční cesty jsou od daně osvobozeny!

Vůz německé značky Opel byl vyroben v továrně ve Velké Británii. Mikrobus je v prémiové verzi Business Edition a nabízí kromě celkové kapacity 9 osob (i s řidičem) posílenou klimatizaci a topení s vlastní regulací pro zadní část vozu. Nadstandardně velký zavazadlový prostor (1,2 m x 1,1 m) do kterého se vejde celá europaleta (nebo všechny vaše zavazadla). Pro lepší pohodlí je navíc kufr rozdělen platy. Vůz má na svých komfortně tvarovaných sedačkách loketní opěrky a systém ISOFIX pro dětské autosedačky. Vaši autosedačku samozřejmě při obousměrné jízdě bezplatně schováme. Tmavená skla zase ochrání proti ostrému slunci a jsou i otevíratelná. Výhled z auta není nijak přerušovaný reklamním polepem. Přesto však naše auto na parkovišti bezpečně rozeznáte. Nechybí kapsy pro drobné věci či autorádio s reproduktory i pro zadní řady sedadel. Dále možnost nabíjení mobilů nebo dalších zařízení přes USB. Pro krizové případy jsou v autě připravené pro každého cestujícího bezpečnostní vesty. V případě zájmu je možné za mikrobus připojit přívěs. Zastaneme služby podobné taxi Lázně Bělohrad. S námi ale dopředu víte ceny, řidiče. Protože nejsme taxi služba ve městě Lázně Bělohrad, můžeme si dovolit být levnější a přitom mít kapacitu pro 8 osob z řad klientů.

Mikrobusová přeprava osob po východních Čechách i celé Evropě. Letištní či hotelové transfery Lázně Bělohrad, Jičín, Nová Paka, Hořice či Turnov. Doprava pro až 8 osob po Českém ráji. Přeprava na kulturní akce, festivaly a jiné příležitosti.

© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.