fbpx

Pomozte podpořit turistické chaty KČT

Turistické chaty ve vlastnictví Klubu českých turistů leží na zajímavých místech a po desetiletí poskytují první pomoc – občerstvení při nějakém výletu. Nicméně Jiráskova chata nad Náchodem a chata na Prachově v Českém ráji potřebují vaši (i malou) pomoc, aby mohly své služby i nadále provozovat a nebo je dokonce zlepšovat.

Jiráskova chata:
Jiráskova chata je jedním z nejvýznamnějších objektů KČT. byla postavena v roce 1923 podle plánů architekta Jurkoviče v Dobrošově na Náchodsku a v současné době se chystá na zásadní revitalizaci. Přestavba má chatě po sto letech vrátit Jurkovičův odkaz a vdechnout jí nový život. Přispějte na modernizaci Jiráskovy chaty a zapojte se do sbírkové akce nebo zašlete libovolnou částku na transparentní účet: 285648352/0300.


Turistická chata Prachov:
Turistická chata Prachov leží na Zlaté stezce Českého ráje. Díky atraktivní poloze u vstupu do Prachovských skal je vyhledávaným letním místem. Na dokončení její rekonstrukce právě probíhá sbírka. S její pomocí bude dokončeno zateplení, zrekonstruovány další pokoje, instalována nádrž na dešťovou vodu. Podpořte sbírkové konto chaty Prachov: 115-9887470207/0100.

0 0 hlasů
Article Rating
Posílat reakce na email
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.