fbpx

Pracovník CK

Naše kola a vrtule jsou roztočená na plné obrátky a my hledáme důležitou oporu naší cestovky. Ta bude především komunikovat s partnery a klienty.

Hledáme nového parťáka, který je pečlivý a zodpovědný, na druhou stranu otevřený všemu novému a bude naší oporou v posouvání cestovní kanceláře vpřed. Praxe v oboru není nutná, za to oceníme nadšení pro práci i cestování.

Nejedná se úplně o stereotypní práci. Občas je potřeba umět improvizovat, občas něco vyřešit v angličtině. Na druhou stranu nabízíme jako benefity účasti na fam-tripech, cestování pro celou vaši rodinu, 5 týdnů dovolené, 36h práce za cenu 40h.

Zázemím pro naši dlouhodobou spolupráci bude naše bělohradská kancelář. Takže pokud máte Bělohrad za humny, tak bod navíc.

Pro zaučení budeme k dispozici, jak jen dlouho budete chtít. Používáme běžné kancelářské nástroje a rezervační systém se dá naučit používáním. Takže bez obav, pokud nemáte zkušenosti z oboru. Tato pozice je vhodná pro vás. Stačí mít dobrou náladu a nadšení pro cestování.

Co budete dělat
• Komunikovat s partnery, dopravci a ubytovateli
• Vyřizovat poptávky a rezervace
• Obsluhovat návštěvníky pobočky
• Být na zákaznické podpoře na e-mailu, telefonu nebo chatu
• Pracovat s rezervačním systémem (zaučíme)
• Připravovat materiály k odbavení zájezdů
Požadavky
• Milé vystupování, pečlivost, smysl pro inovace, flexibilitu, zodpovědnost a rezistenci vůči stresu
• Aktivní komunikace v anglickém jazyce
• Základní znalost druhého jazyka – například němčiny (případně jiný jazyk)
• Uživatelská práce s Microsoft Office (Word, Excel)
• Řidičský průkaz sk. B
Na co se můžete těšit
✅ Pohodová práce v příjemné partě bez nudy a stereotypu
✅ Dlouhodobé zaměstnání v centru Lázní Bělohradu
✅ Možnost cestování i pro rodinné příslušníky zdarma nebo za symbolickou cenu
✅ Možnost cestování na FAM tripy a účast na akcích zastoupení zahraničních destinací
✅Možnost účastí na školeních, získání zkušeností z cestovního ruchu a dalšího vzdělávání v oboru
✅ Volné sick days a 5 týdnů dovolené
✅ Práce pouze 36 hodin týdně
✅ Vhodné i pro absolventy
Pro koho budete pracovat
• Pro cestovní kancelář s tradicí od roku 1991, která nezkameněla, ale míří vpřed
• Specialista na poznávání a zážitky po Evropě i napříč kontinenty
Napište nám motivační dopis na kariera@hoska-tour.cz a domluvíme si pohovor.
Nástup co nejdříve.

Zašlete nám CV na: kariera@hoska-tour.cz , dále bychom se s vámi dohodli na krátkém setkání.

0 0 hlasů
Article Rating
Posílat reakce na email
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments