fbpx

HOLANDSKO – KVĚTINOVÉ KORZO

Květinové korzo v Noordwijku

Termín: 12. 4. – 16. 4. 2019

 

Číslo zájezdu: 010

 

Ubytování: hotel

 

Stravování: snídaně

 

Doprava: autobus

 


Cena: 7 150,- / 6 800,- Kč


Popis


Barevné pole plné tulipánů.

Skvělí Jarní výlet. Hlavním cílem květinový festival plný tulipánů, narcisů, hyacintů a dalších květin pestrých barev. Uvidíte jich více než 100 různých druhů. Během průvodu alegorických vozů z tisíce květin uvidíte takových tolik nápadů a perfektních tvarů, že vám do konce nebude stačit baterie ve foťáku. Květinové korzo je místní nejpopulárnější akcí, takže kdy jindy sem zavítat. Navíc navštívíme v zemi tulipánů, výtečných sýrů a větrných mlýnů Rotterdam a Amsterdam.

Váš průvodce:

seznamte se

Program


Odjezd v odpoledních hodinách. Noční přesun do Holandska.

KEUKENHOF – největší světová květinová zahrada tulipánů, narcisů, hyacintů a dalších květin, stromů, rybníčků a fontán.  JARNÍ KVĚTINOVÉ KORZO – květinový průvod. Jedná se o průvod alegorických vozů z tisíců řezaných květů. Toto korzo patří k tomu nejkrásnějšímu a nejvoňavějšímu, co můžete v Holandsku spatřit a zažít.

ROTTERDAM – třetí největší přístav světa, prohlídka města (chrám sv. Vavřince), projížďka lodí po přístavu, návštěva věže Euromast – vysoká 185 m, kombinací výtahů vyjedeme až na vrchol s krásným výhledem na přístav a moře a půl Holandska. DELFT – prohlídka typického holandského městečka, návštěva manufaktury na výrobu Delftské fajance. BAD SCHEVENINGEN – světoznámé rekreační přímořské středisko.

VOLENDAM – rybářská vesnice se starobylým centrem čítajícím mnoho malých rybářských domků. Alida HOEVE – na rodinné sýrové farmě ze 17. století se seznámíte s tradiční výrobou sýrů Edam a Gouda. Možnost ochutnávky i zakoupení sýrů. AMSTERDAM – korunovační a největší město Holandska. Malebné město na řece Amstel proslulé kanály, galeriemi s obrazy nejslavnějších mistrů a kosmopolitní atmosférou. Je jednou z nejnavštěvovanějších evropských metropolí. Možnost projížďky na vyhlídkové lodi po grachtech, exkurze do brusírny diamantů, prohlídka Říšského muzea. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.

Návrat v dopoledních hodinách.

Informace


Ubytování:

hotel, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím.

Stravování:

snídaně.

V ceně je zahrnuto:

  • přeprava
  • 2x ubytování
  • 2x snídaně
  • průvodce

V ceně není zahrnuto:

  • jednolůžkový pokoj – 2 850,- Kč
  • vstupné do jednotlivých objektů dle programu
  • cestovní pojištění

Cestovní pojištění:

Baliček komplexního cestovního pojištění – 24,- Kč / den.

Více informací o cestovním pojištění.

Nástupní místa:

Nástupní místa sestavujeme podle bydliště jednotlivých účastníků.

Autobus vyráží obvykle z Královehradeckého kraje (Jičín, Trutnov, Hradec Králové) a u tohoto zájezdu bude pokračovat na trase přes Prahu nebo Ústí nad Labem. V případě zájmu více osob zajistíme svoz.

Více informací o nástupních místech.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


© 2019 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.


Užíváním webu souhlasíte se zpracováním údajů soubory cookies.