fbpx

HARKÁNY S VÝLETY

Vinice u městečka Villány

Termín: 7. 9. – 13. 9. 2020

 

Číslo zájezdu: 440

 

Ubytování: apartmány

 

Stravování: snídaně

 

Doprava: vlastní

 


Cena: 6 250,- / 5 950,- Kč

Při objednávce dnes záloha pouze 2 100 Kč splatná do týdne. Zbytek 30 dní před odjezdem. Lomítková cena je pro stálé klienty. Informace ke slevám: https://hoska-tour.cz/slevy/.

Tip: ubytování v hotelu se snídaní: + 1 200 Kč


Popis


Termální lázně a památky.

Lázeňské městečko leží v jižní části Maďarska v údolí obklopeném vinicemi. Patří mezi vyhlášené maďarské lázně. Je vyhledávaným místem nejen pro stálost teplého a příjemného počasí, ale zejména pro složení termální léčivé vody, která je vhodná pro léčení revmatických a kloubních onemocnění.

Váš průvodce:

Ivana Soukupová

Doprava: pohodlný autobus AD Stria

Program


Odjezd ve večerních hodinách, možnost nástupu na jižní Moravě. Noční přesun do maďarských Harkán.

Příjezd v ranních hodinách. HARKÁNY – celodenní rekreace v termálních lázních. Pěkný lázeňský areál se nachází přímo v centru Harkán. Součástí areálu jsou rozlehlé kvetoucí parky. Lázně jsou rozděleny na dvě části – rekreační a léčebnou část. V rekreační části jsou návštěvníkům k dispozici dva venkovní bazény (26 – 32°C), léčebný bazén (33 – 35°C), malý whirlpool, plavecký bazén (22 – 26°C). Dětem je k dispozici tobogán, brouzdaliště a dětské hřiště. Léčebná část návštěvníkům nabízí polokrytý bazén (36°C), venkovní a vnitřní bazén (38°C) a wellness centrum – whirlpool (1x velký, 2x malý), jacuzzi, finskou saunu a parní lázeň. V léčebné části jsou bazény s termální vodou s velice silnými léčebnými účinky.

Dopoledne návštěva PÉCS (Pětikostelí) – prohlídka historického jádra města, chrámové náměstí s katedrálou sv. Petra, mešita a další turecké památky. Starokřesťanské hrobky byly zapsány na Seznamu UNESCO. Odpoledne pobyt v termálních lázních.

Dopoledne návštěva MÁRIAGYÜD – jedno z nejstarších poutních míst v Maďarsku, klenotnice, oltář v přírodě a křížová cesta na horu Tenkés.  SIKLÓS – nad městečkem leží rozsáhlý hrad. Odpoledne pobyt v termálních lázních.

Celodenní rekreace v termálních lázních. VILLÁNY – vinařská obec, večer posezení ve stylové csárdě se sklípkem.

Celodenní rekreace v termálních lázních. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.

Návrat v ranních hodinách.

Informace


Ubytování:

apartmány, dvoulůžkové ložnice.

Tip: ubytování v hotelu se snídaní: + 1 200 Kč

Stravování:

k dispozici kuchyňka. Lázeňský areál nabízí vynikající možnosti stravování. V cestovní kanceláři lze objednat sterilovaná jídla.

V ceně je zahrnuto:

  • přeprava
  • 4x ubytování
  • průvodce

V ceně není zahrnuto:

  • vstupné do jednotlivých objektů dle programu
  • cestovní pojištění

Cestovní pojištění:

Balíček komplexního cestovního pojištění 24,- Kč / den.

Více informací o cestovním pojištění.

Nástupní místa:

Nástupní místa sestavujeme podle bydliště jednotlivých účastníků.

Autobus vyráží obvykle z Královéhradeckého kraje (Jičín, Trutnov, Hradec Králové) a u tohoto zájezdu bude pokračovat po trase přes Hradec Králové a Brno. Klientům z Prahy, Liberecka, středních Čech a Pardubic doporučíme vlakové spojení. V případě zájmu více osob zajistíme svoz.

Více informací o nástupních místech.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.