fbpx

PODHÁJSKA S VÝLETY

Mrtvé moře za humny.
Nejnavštěvovanější lázně na Slovensku.

Číslo:

130

Termín:

13. 6. – 17. 6. 2018

Cena:

4 150,- / 3 950,- Kč

Ubytování:

penzion

Stravování:

vlastní

Průvodci:

seznamte se

Doprava:

Arriva

 Ke stažení: Pokyny

Pobytový zájezd s výlety je vhodný pro ty, kteří rádi pobyt v termálu skloubí s poznávací činností. Unikátní voda v Podhájske léčí celý organismus. K dispozici jsou léčivé bazény s vodou o teplotě až do 38ºC, rekreační bazény s hydromasážními tryskami s vodou o teplotě 28 – 36ºC, plavecký bazén s vodou o teplotě 26ºC. Bazénový svět s devíti bazény je otevřen do 21.00 hodin. V programu jsou tři dopolední výlety.

1.den: odjezd v ranních hodinách, Stará Paka, vlakové nádraží 5.30 hodin, Nová Paka, autobusové nádraží 5.40 hodin, Lázně Bělohrad, kancelář CK 6.00 hodin, Hořice, autobusové nádraží 6.15 hodin, Hradec Králové, vlakové nádraží – stanoviště I. 6.40 – 7.00 hodin, Holice, náměstí 7.20 hodin, Vysoké Mýto, autobusové nádraží 7.40 hodin, Svitavy, autobusové nádraží 8.15 hodin, Brno, ulice Hlinky, zastávka městských autobusů Výstaviště – hlavní vstup 9.20 hodin.. Předpokládaný příjezd ve 14.00 hodin. PODHÁJSKA – možnost pobytu v termálním koupališti do 19.00 hodin nebo v bazénovém centru do 21.00 hodin.


2. den: TOPOĽČIANKY – půldenní výlet. Podíváte se do míst, kde odpočíval a pracoval T. G. Masaryk, možnost prohlídky muzea v areálu zámku, který je národní kulturní památkou. K zámku přiléhá národní hřebčín, krátká prohlídka. PODHÁJSKA – odpoledne pobyt v termálním koupališti.


3. den: NITRA – půldenní výlet. Prohlídka historického centra města. Nejcennější památkou je areál hradu, který se tyčí na vápencovém vršku přímo nad městem. Dominantou vršku je katedrála. Před hradem je barokní morový sloup a bronzové sousoší sv. Cyrila a Metoděje. PODHÁJSKA – odpoledne pobyt v termálním koupališti.


4. den: BANSKÁ ŠTIAVNICA – půldenní výlet. Historické jádro města je zapsáno na Seznamu kulturního dědictví UNESCO. Město je známo díky velice bohaté hornické minulosti. Tu dokumentuje Hornické muzeum v přírodě, kde je možný vstup do podzemí. PODHÁJSKA – odpoledne pobyt v termálním koupališti.


5. den: PODHÁJSKA – dopoledne pobyt v termálním koupališti. Odjezd ve 12.30 hodin, návrat do 20.30 hodin.

Ubytování: penzion.


Stravování: k dispozici kuchyňky. Možnosti stravování v areálu termálního koupaliště. Rovněž možnost objednání sterilovaných jídel v CK.


V ceně je zahrnuta: přeprava, 4x ubytování a průvodce.


Nástupní místa: Stará Paka, Nová Paka, Lázně Bělohrad, Hořice, Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Svitavy, Brno, Hustopeče, Břeclav + po dohodě kdekoliv po trase.

Už to kreslíme…

© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.