fbpx

TERMÁLNÍ LÁZNĚ VELKÝ MEDER S VÝLETY

Katalog cestovní kanceláře - zájezdy na rok 2022

Termín:26. 5. – 29. 5. 2022

 

Číslo zájezdu:

 

Ubytování: apartmány

 

Stravování: vlastní

 

Doprava: autobus

 


Cena: 4 150,- Kč


Popis


Odpočinek v termálních lázních.
S výlety do pivovaru i na gigantické vodní dílo.

Vyrazte za odpočinkem i léčivou vodou do vyhlášených termálních lázní na Slovensku i v Maďarsku. Zájezdy je s ubytováním v apartmánech ve Velkém Mederu.

Váš průvodce:

seznamte se

Program


Odjezd v ranních hodinách, přesun na Slovensko.

DUNAJSKÁ STREDA – odpočinek v termálních lázních s léčivou vodou. Relaxace ve venkovních i vnitřních bazénech s teplotou vody až 40 °C. Voda v léčivých bazénech příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na regeneraci celého organismu.

V podvečerních hodinách se ubytujeme v apartmánech ve Velkém Mederu.

Dopoledne možnost výletu: dvouhodinová plavba vyhlídkovou lodí po vodním dílu GABČÍKOVO s výkladem místního průvodce. Zastavíme se také u hráze tohoto monumentálního vodního díla.

Zbytek dne strávíte v termálních lázních VELKÝ MEDER. Termální prameny, které zásobují léčivou vodou tyto termály, vyvěrají z hloubky 1500 m a to o teplotě až 76,5ºC. Léčivá voda příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu. Areál lázní poskytuje služby v krytých i venkovních bazénech s vodou teplou až 37ºC. Najdete zde relaxační bazény vybízející k odpočinku i zážitkové bazény s vlnobitím či „rychlou vodou“. K dispozici je velký rodinný bazén nebo dětský bazén se zábavnou vodní věží. V areálu najdete také venkovní i vnitřní plavecký bazén, stejně tak i venkovní či vnitřní tobogány. V areálu je několik restaurací a také možnosti masáží či Wellness. Bazény můžete využívat až do 21 hodin.

Dopoledne možnost výletu: exkurze do pivovaru ZLATÝ BAŽANT ve městě Hurbanovo. Podíváte se do výroby asi nejslavnějšího slovenského pivovaru. Prohlídka je samozřejmě s degustací zdejšího piva. Při cestě zpět krátká zastávka ve městě KOMÁRNO s návštěvou Nádvoří Evropy.

Ve zbytku dne odpočinek v termálních lázních VELKÝ MEDER.

V ranních hodinách přesun do Maďarska. MOSONMAGYARÓVÁR – odpočinek v termálních lázních s léčivou vodou. V areálu najdete odpočinkové relaxační bazény venku i pod střechou s teplotou až 37 °C. Voda ze zdejšího pramene, který napájí zdejší lázně, patří mezi 5 nejúčinnějších léčivých vod v Evropě. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 22 hodin.

Informace


Ubytování:

Apartmány ve Velkém Mederu, dvoulůžkové pokoje. Pro rodiny a skupiny jsou k dispozici také třílůžkové nebo čtyřlůžkové apartmány.

Stravování:

Vlastní. K dispozici jsou kuchyňky nebo restaurace ve městě i v termálních lázních.

V ceně je zahrnuto:

  • přeprava vč. výletů
  • 3x ubytování
  • průvodce

V ceně není zahrnuto:

  • vstupné do jednotlivých objektů dle programu
  • cestovní pojištění

Cestovní pojištění:

Baliček komplexního cestovního pojištění 40,- Kč/den.

Více informací o cestovním pojištění.

Nástupní místa:

Nástupní místa sestavujeme podle bydliště jednotlivých účastníků.

Autobus vyjíždí z Královéhradeckého kraje (Jičín, Hradec Králové) a u tohoto zájezdu bude pokračovat přes Prahu a Brno. Klientům z  Pardubic doporučíme při cestě na nástupní místo vhodné vlakové spojení. Při zájmu větší skupiny zajistíme za příplatek svoz.

Svoz (min. 6 osoby): Liberec, Turnov, Jablonec nad Nisou, Trutnov (200,- Kč/osoba za obě cesty)

Více informací o nástupních místech.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


Nezávazná objednávka


© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.