fbpx

Přidejte se mezi naše průvodce

Jste světoběžník nebo některé země a oblasti jste procestovali křížem krážem? Máte slabost na architekturu a umění, rádi kráčíte stezkami napříč horami nebo jste vášnivý cyklista? Hledáme posily do našeho týmu skvělých průvodců.

Kdo jsme

Jsme cestovka pro zážitky a poznávaní. HOŠKA TOUR pořádá poznávací zájezdy, zájezdy do přírody za turistikou, cyklistické zájezdy nebo zájezdy pro školy a firmy. Nejsme žádnými nováčky, ale působíme od roku 1991.

Co obnáší práce průvodce?

Jako průvodce CK HOŠKA TOUR budeme moci v rámci své práce cestovatel.

Jak se stát průvodcem?

Co vás k práci průvodce může zajímat


Jak mohu práci vykonávat?

Práci průvodce můžete vykonávat jako OSVČ (průvodcování je volnou živností) a odměnu si fakturovat. Stejně tak je možné tuto práci vykonávat i na dohodu o provedení práce.

Kolikrát za rok musím jezdit?

To záleží na každém z vás. Je možné za rok odjet jen málo zájezdů, nebo také strávit půl roku jen na cestách. Většina našich průvodců je jinak zaměstnaná a průvodcování vykonávají jako svůj koníček, hlavně během letních prázdnin.

Co musí průvodce umět?

Jako průvodce musíte zvládat několik oblastí. Základem je vždy znalost jazyků, abyste se všude pohodově dorozuměli a stejně tak mohli klientům mnoho informací přetlumočovat. Dále je potřeba mít dostatečnou míru empatie a v pohodě vycházet s celou skupinou osob, hlavně ji spojovat. Dále je potřeba velmi dobře znát navštěvované regiony a umět si samostatně poradit i za neplánovaných okolností (např. vlivem počasí).

Kolik si mohu vydělat?

Odměna je v řádu nižších tisíců za jeden den. Přesnou částku sdělíme individuálně podle konkrétního typu zájezdů. Průvodcům hradíme večeře a na vybrané zájezdy mohou brát i své známé a příbuzné za zvýhodněných podmínek.

© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.