fbpx

Přidejte se mezi naše průvodce

Jste světoběžník nebo některé země a oblasti jste procestovali křížem krážem? Máte slabost pro architekturu a umění, rádi kráčíte stezkami napříč horami nebo jste vášnivý cyklista? Hledáme posily do našeho týmu skvělých průvodců.

Jezděte pro HOŠKA TOUR


Jsme cestovka pro zážitky a poznávaní. CK HOŠKA TOUR pořádá poznávací zájezdy, zájezdy do přírody za turistikou, cyklistické zájezdy nebo zájezdy pro školy a firmy. Nejsme žádnými nováčky, ale působíme od roku 1991.

Co vás k práci průvodce může zajímat


Jak mohu práci vykonávat?

Práci průvodce můžete vykonávat jako OSVČ (průvodcování je volnou živností) a odměnu si fakturovat. Stejně tak je možné tuto práci vykonávat i na dohodu o provedení práce.

Kolikrát za rok musím jezdit?

To záleží na každém z vás. Je možné za rok odjet jen málo zájezdů, nebo také strávit půl roku na cestách. Mnoho našich průvodců má také další zaměstnání a průvodcování dělají jako svůj koníček.

Co musí průvodce umět?

Jako průvodce musíte zvládat několik oblastí. Základem je vždy znalost jazyků, abyste se všude pohodově dorozuměli a stejně tak mohli klientům mnoho informací přetlumočovat. Dále je potřeba mít dostatečnou míru empatie a v pohodě vycházet s celou skupinou osob, hlavně ji spojovat. Dále je potřeba velmi dobře znát navštěvované regiony a umět si samostatně poradit i za neplánovaných okolností (např. vlivem počasí).

Jaké je nutné vzdělání?

Pro činnost průvodce / vedoucího zájezdu není aktuálně nutné žádné specifické vzdělání. I když studium cestovního ruchu může být výhodou, není to nutné. Je možné také absolvovat kurz se státní zkouškou, ale opět to nemusí být rozhodující.

Kolik si mohu vydělat?

Odměna je v řádu nižších tisíců za jeden den. Přesnou částku sdělíme individuálně podle konkrétního typu zájezdů. Průvodcům hradíme večeře a na vybrané zájezdy mohou brát i své známé a příbuzné za zvýhodněných podmínek.

Ještě jste nikdy neprůvodcovali?


Myslíte si, že splňujete všechny předpoklady pro práci průvodce / vedoucího zájezdu a ještě nemáte zkušenosti? Zašlete nám na e-mail své CV a informaci o předchozích pracovních i cestovatelských zkušenostech. Rádi vás zapojíme do našeho trainee a předáme praktické zkušenosti. Více informací sdělíme rádi přímo.

Ozvěte se nám


Napište na pruvodce@hoska-tour.cz něco o sobě a rádi se spojíme.

Kdo patří do našeho týmu


© 2024 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.