fbpx

Psaní článků o cestování (brigáda)

Chceš psát články o zajímavých místech a tipech na výlety? Navíc si k tomu vydělat peníze nebo získat zájezdy zdarma? Dokážeš s nadhledem popsat zajímavá místa po Evropě, Česku i celém světě? Tak to jsi tady správně.

Hledáme editory do našeho cestovatelského magazínu.

A kam budeš přispívat:

CESTOVATELSKÝ MAGAZÍN

PĚŠÍ TURISTIKA

Psaní článků o cestování

Co požadujeme

Bezchybnou češtinu, bohatou slovní zásobu, kreativitu a přehled o cestovatelských cílů. Pokud už mnoho míst znáš a máš procestovaných – jenom dobře. Své zkušenosti určitě uplatníš. Samozřejmě články musí být kvalitně napsané a tvořené kompletně „z gruntu“ – plagiáty rychle poznáme.

Jak to bude probíhat

Na email jan.hoska@hoska-tour.cz napíšeš něco o sobě. Pokud už někde přispíváš, budeme rádi za odkaz. Poté budeme požadovat cca tři ukázkové články, abychom si ověřili, jestli se můžeš zařadit do našeho editorského týmu. Pokud budeme spokojeni, dohodneme se o čem vlastně budeš psát. Zároveň si dohodneme i zásady, co je potřeba při psaní článků dodržovat. Ty poté můžeš články napsat úplně kde chceš, ať při ranní cestě vlakem či doma v posteli.

Tvou prací je jen napsat text – o fotky a úpravu textu na internet se vůbec starat nemusíš.

Co získáš

Odměníme tě podle množství napsaných textů. Aktuální odměna (za květen 2020) je 80,- Kč / 250 slov (podle nás ideální délka krátkého článku o určitém místě). Články mohou být samozřejmě delší až na 750 slov. Délku si však předem dohodneme. Odměnou za články může být další platidlo – poukazy na naše autobusové zájezdy. Pokud se rozhodneš pro tuto odměnu, výdělek je 120,- Kč / 250 slov. Poukaz můžeš klidně věnovat příbuznému či známému.

Co se týče času, tak článek o délce 250 slov trvá napsat cca 30 až 45 minut, pokud jsou dodrženy zásady aby byl text kvalitní.

Můžeme se dohodnout i na pravidelném měsíčním odměňování – každým měsícem zašleme odměnu na účet a zase naopak nám zasleš určitý počet dohodnutých článků.

Odměnu za vzorové články přiznáme až zpětně v případě spokojenosti.

© 2024 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.