fbpx

Potkáme se v Praze, Hradci nebo Jablonci?

Potkáme se osobně ve vašem městě?

 

Rádi vás uvítáme na těchto veletrzích cestovního ruchu

HOLIDAY WORLD
v areálu Výstaviště
Praha – Holešovice
ve dnech 15. – 18. února 2018

Na podiu před naším stánkem budou promítat naši průvodci:

Sobota (10 h) – Tomáš Horák – Lanovky Kitzbühelských Alp a rakouské slevové karty

Neděle (12:30) – Pavel Bičiště – Podkarpatská Rus

 

INFOTOUR
v budově KC Aldis Hradec Králové
ve dnech 9. – 10. března 2018

 

EUROREGION TOUR
v nové hale Výstaviště
Jablonec nad Nisou
ve dnech 16. – 17. března 2018

 

Co budeme na veletrzích prezentovat?

 

Pro letošní rok jsme upekli širokou nabídku novinek a stálice vybrousili k dokonalosti. Byli jste již v Benátkách? Že na skok? S námi poznáte ve třech dnech i ostrovy řemeslníků. Na nejlepší silnici světa (podle Top Gearu) zavítáte na okruhu Rumunskem. Křišťálový svět Swarovski, Innsbruck, Stubaiský ledovec – dovolená v rakouských Alpách s ubytováním v horském penzionu s výbornou polopenzí ze zdrojů vlastní farmy. Tyto zájezdy do rakouských Alp mají již v ceně zahrnuty jízdy lanovkami a vstupy, například do pamětihodností či bazénu. Pokud nemáte strach z výšek, v Dolomitech prolezete nejlepší ferraty. Taktéž v malé skupině a s trochu klidnější náplní nabízíme letecké zájezdy na Island (jižní část) a do Skotska (jezera, ochutnávka whisky…). Pro ještě klidnější duše v naší nabídce najdete i slovenské a maďarské termály (s programem).

Vybírat si lze i z cyklistických zájezdů (Toskánsko, Murská cyklostezka, Odra-Nisa až k Baltu, Labská cyklostezka, Sprewald, Dolomity – ale z kopce, Taurská cyklostezka, Švýcarsko, objíždět budete Balaton i Bodamské jezero).

Pro příznivce flóry máme květinové nebo jiřinkové korzo, květinový koberec na náměstí v Bruselu. Rodnou obec knižního hrdiny Nikoly Šuhaje loupežníka a úplný konec ČSR poznáte při zájezdě na Podkarpatskou Rus.

Naše zkušenosti a flexibilnost využíváme i na zájezdech na zakázku pro skupiny pro které jsme vytvořili nový web http://www.zajezdynazakazku.cz/.

Věrni nám jsou pracovní kolektivy, kluby s různým zaměřením (pěší, cykloturistika, ferraty) a školy. Nejen Londýn a Anglie pro školy. Organizujeme také jazykové kurzy v Berlíně, zahradnické exkurze do Nizozemí, kulturně historické zájezdy do Itálie a zájezdy do Alp.

V roce 2018 organizuje cestovní kancelář soutěž Cestopisování ve psaní cestopisů. Více o soutěži na webu: http://www.cestopisovani.cz/

Zastavte se v našem stánku plným fotografiemi, poradíme s nejlepším zájezdem pro vás.

0 0 hlasů
Article Rating
Posílat reakce na email
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.