fbpx
hoska-tour@hoska-tour.cz | 603 164 558 | PO-PÁ: 9-17

Státní poukazy na lázně Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Poděbrady, Libverda – Kudy z nudy a Vysočina voucher

Užijte si výhodné pobyty v českých lázních díky státní rekreačním poukazů. Díky státním lázeňským poukazům budete moci cestovat po ČR s příspěvkem od státu. Poukazy od Kudy z nudy jsou na částku 4 000,- Kč. Uplatnit je můžete na tomto webu. Přesný postup a pravidla najdete dole na této stránce.

 

Některé lázně již kapacitu vyčerpala. My pro vás máme kvalitní lázeňské objekty ve vyhlášených lázeňských střediscích. Ceny začínají mimo sezónu na zajímavě včetně polopenze, procedur a dalších výhod, i ceny v dřívějších termínech jsou kamarádské. Taková šance se nemusí opakovat:

Termín si zvolíte sami.

 

Kontakt pro lázeňské pobyty: petr.hoska@hoska-tour.cz

605 366 805, 736 144 421 (pracovní doba není stanovena, lze také víkendy a večery dle vašich potřeb)

Rezervace: napište petr.hoska@hoska-tour.cz vybrané zařízení, termín a jména všech hostů. O vše se postaráme a brzy vás budeme kontaktovat zpět.

AKTUALIZACE: Dostupné jsou pouze Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Libverda, Františkovy Lázně a Poděbrady

 

Dále u nás můžete uplatnit Vysočina Voucher na pobyty od 3 nocí ve vybraných hotelech na Vysočině.

Další podporované pobyty po celém Česku nabízíme také. Napište pro více informací.

 • více informací na konci této stránky

 

ZÁPADNÍ ČECHY – KARLOVY VARY
HOTEL SPA RESORT SANSSOUCI ♥♥♥♥

ODLEHČENÝ LÁZEŃSKÝ BALÍČEK

7 dní / 6 nocí – od 8 340,- Kč/dospělá osoba (původní cena)
7 dní / 6 nocí – od 4 340,- Kč/dospělá osoba (nejnižší cena včetně státního příspěvku, cena se odvíjí podle termínu)

6x ubytování, 6x bufetová snídaně (možnost dokoupení plné nebo polopenze – za příplatek v CK), 1x vstupní lékařské vyšetření, 5x procedura dle doporučení lékaře (masáže, koupele, pelotherm, inhalace a další), denně pitná kúra, ošetřovatelská péče zdravotní sestrou (24 hod.), zdarma autobusová jízdenka MHD, Wi-Fi, vstup do bazénu, vířivky a sauny, lázeňské poplatky

LÁZEŇSKÁ PÉČE “CLASSIC” (minimální délka pobytu 7 dní / 6 nocí)
– ubytování s bufetovou polopenzí (dle zvoleného počtu nocí),
– pitná kúra
– vstupní vyšetření u lékaře
– ošetřovatelská péče zdravotní sestrou (24 hod)
– 2 procedury na léčebný den (den příjezdu a odjezdu není léčebným dnem)
– možnost poradenství nutričního terapeuta
– zdarma autobusová jízdenka MHD
– Wi-Fi
– vstup do bazénu, vířivky a sauny
– lázeňské poplatky

Ceny dle termínu, do 15. 11. 2 190 Kč a od 15. 11. 1690 Kč mínus 4 000 Kč státní podpora (příplatek za jednolůžkový pokoj 330 Kč na noc).

v termínech 01.07. – 22.12.2020

 

Info o hotelu: https://edovca.cz/

 

Další velmi doporučené hotely v Karlových Varech: Hotel Dvořák a Olympia (dohodnut pro nás dostatek volných pokojů)

 • Ozdravný pobyt pro posílení imunity
 • Ozdravný pobyt pro posílení dýchacích cest

Ceny za osobu a týden včetně procedur (dvoulůžkový pokoj): 8 995 Kč (od 1. 11.) nebo 9 995 Kč (do 1. 11.) mínus 4 000 Kč státní podpory.

Dvořák a Olymp – leží přímo u řeky mezi Puppem a Vřídelní kolonádou.

Superior Spa Hotel Olympia se nachází v centru světoznámých lázní Karlovy Vary. Vřídelní kolonáda je opravdu jen pár metrů od hotelu. Spa hotel Olympia v Karlových Varech patří mezi jedno z mála původních ubytovacích zařízení, které od svého vzniku sloužilo vždy návštěvníkům tohoto unikátního lázeňského města a úcta k této tradici byla vyjádřena také během nákladné rekonstrukce, při které byly zachovány původní secesní prvky architektury hotelu.

 

Spa Hotel Dvořák zaručuje svým hostům nadále nejvyšší péči v luxusním prostředí a kvalitní lázeňskou péči, která patří bez pochyby k nejlepším v Karlových Varech.

Pobyty – posílení imunity nebo dýchacích cest (procedury jsou dané)

Cena je 5 995 Kč za osobu (po odečtení příspěvku) do 1. 11. – pak je cena dokonce ještě o 1 000 Kč nižší

 

Posílení imunity

6× ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením s koupelnou se sprchovým koutem, telefonem, minibarem, trezorem, připojením k internetu, 6× snídaně formou bohatého bufetu, 1× Klasická masáž částečná (20 minut), 1× Vířivá individuální koupel celková (20 minut), 1× Perličková koupel (20 minut), 1× Parafínový zábal na ruce (20 minut), 1× Inhalace kyslíku (50 minut), neomezený vstup do wellness centra (sauna, pára, krytý bazén, malé fitness), pitná kúra – pití karlovarských léčebných pramenů – nejbližší kolonáda s prameny jen 250 metrů od hotelu, 30% sleva na dokoupení extra procedur, 20% sleva na konzumaci v hotelové restauraci (obědy/večeře), 10% sleva na thajské masáže, 10% sleva na kosmetický salon, župany pro dospělé k dispozici po celou dobu pobytu, Wi-Fi internetové připojení. BONUSY:  odpolední zdravá svačinka během celého pobytu, vnitřní dětská herna se zázemím, zapůjčení holí pro Nordic Walking včetně doporučených tras.

 

Posílení dýchacích cest

6× ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením s koupelnou se sprchovým koutem, telefonem, minibarem, trezorem, připojením k internetu, 6× snídaně formou bohatého bufetu, 2× Inhalace kyslíku (Oxygenoterapie) (50 minut), 2× Inhalace s přírodní léčivou vodou (10 minut), 1× Vířivá individuální koupel celková (20 minut) neomezený vstup do wellness centra (sauna, pára, krytý bazén, malé fitness), pitná kúra – pití karlovarských léčebných pramenů – nejbližší kolonáda s prameny jen 250 metrů od hotelu, 30% sleva na dokoupení extra procedur, 20% sleva na konzumaci v hotelové restauraci (obědy/večeře), 10% sleva na thajské masáže, 10% sleva na kosmetický salon, župany pro dospělé k dispozici po celou dobu pobytu, Wi-Fi internetové připojení. 

 

Novinka: Léčebný pobyt s polopenzí a 10 procedurami se STÁTNÍ PODPOROU, Karlovy Vary – hotel Dvořák Spa & Wellness

21.09. – 01.11.2020, cena po odečtu 11 895 Kč/osoba a 6 nocí s polopenzí
01.11. – 01.12.2020 cena po odečtu 10 895 Kč/osoba a 6 nocí s polopenzí
01.12. – 23.12.2020 cena po odečtu 9 895 Kč/osoba a 6 nocí s polopenzí

CENA ZAHRNUJE:  6x ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením s koupelnou se sprchovým koutem, telefonem, minibarem, trezorem, připojením k internetu,  6x snídaně formou bohatého bufetu,  6x večeře (3 chodové menu nebo bufet, včetně vody a čaje)  6x odpolední snack včetně vody a čaje  1x vstupní lékařská prohlídka  10 léčebných procedur za týden (7 dní / 6 nocí) na základě lékařské prohlídky  neomezený vstup do hotelového wellness centra (sauna, pára, krytý bazén, malé fitness)  pitná kúra – pití karlovarských léčebných pramenů – nejbližší kolonáda s prameny jen 250 metrů od hotelu  30% sleva na dokoupení extra procedur  20% sleva na další thajské masáže  10% sleva na kosmetický salon  župany pro dospělé k dispozici po celou dobu pobytu  Wi-Fi internetové připojení
CENA NEZAHRNUJE:  parkování na hotelovém parkovišti za 390 Kč/ den dle kapacitních možností,  rekreační poplatek 21 Kč / osoba a den, platba na místě.  příplatek za jednolůžkový pokoj 7 500 Kč / pokoj a 6 nocí.

 

VÁNOČNÍ LEČEBNÝ POBYT S 10 PROCEDURAMI SE STÁTNÍ PODPOROU 

23.12. – 29.12.2020

cena po odečtu 15 895 Kč / osoba a 6 nocí s polopenzí
CENA ZAHRNUJE:
 6x ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením s koupelnou se
sprchovým koutem, telefonem, minibarem, trezorem, připojením k internetu,
 6x snídaně formou bohatého bufetu,
 6x večeře (3 chodové menu nebo bufet, včetně vody a čaje)
 6x odpolední snack včetně vody a čaje
 1x vstupní lékařská prohlídka
 10 léčebných procedur za týden (7 dní / 6 nocí) na základě lékařské prohlídky
 neomezený vstup do hotelového wellness centra (sauna, pára, krytý bazén, malé fitness)
 pitná kúra – pití karlovarských léčebných pramenů – nejbližší kolonáda s prameny jen 250
metrů od hotelu
 30% sleva na dokoupení extra procedur
 20% sleva na další thajské masáže
 10% sleva na kosmetický salon
 župany pro dospělé k dispozici po celou dobu pobytu
 Wi-Fi internetové připojení
CENA NEZAHRNUJE:
 parkování na hotelovém parkovišti za 390 Kč/ den dle kapacitních možností,
 rekreační poplatek 21 Kč / osoba a den, platba na místě.
 příplatek za jednolůžkový pokoj 7 500 Kč / pokoj a 6 nocí.

SUPERIOR SPA HOTEL OLYMPIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ (nádherné hotely, jen od 1. 10., jen málo poukazů k uplatnění)

PACIFIK ENSANA HEALTH SPA HOTEL ★ ★ ★ ★ +

Využijte státní dotaci 4 000 Kč a vychutnejte si dovolenou ve Spa hotelu Pacifik****+ s úchvatným výhledem na centrum lázeňské čtvrti a kolonádu se Zpívající fontánou. V hotelu je pro Vás připraven profesionální tým lékařů a moderně vybavená léčebná oddělení. Prioritou jsou léčebné, procedury z přírodních léčivých zdrojů – minerální koupele, pitná kúra, suché plynové koupele CO 2 či plynové injekce.

Grandhotel Pacifik je historická dominanta z roku 1905 s jedinečnou atmosférou a úchvatným výhledem na centrum lázeňské čtvrti a kolonádu se Zpívající fontánou. Hotel má vlastní minerální pramen, wellness a beauty: bazén s masážními tryskami a vířivými proudy, tropickou sprchu, saunu, sanatorium, koupele, masáže, solárium – sluneční ostrov, kosmetiku, kadeřnictví a laser centrum Asklepion. Profesionální tým lékařů a moderně vybavená léčebná oddělení, kde je možné absolvovat komplexní lázeňskou léčbu. Prioritou jsou léčebné, procedury z přírodních léčivých zdrojů – minerální koupele, pitná kúra, suché plynové koupele CO2, plynové injekce, slatinné zábaly a inhalace, vodoléčba a rehabilitace, různé druhy masáží, Kneippova terapie a další.

Ubytování

Ve dvoulůžkových pokojích kategorie Superior s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem, připojením na internet přes Wi-Fi, minibarem, sejfem, fénem, županem a výhledem do vedlejší ulice nebo do zadního traktu.

Termíny od 1. 10.

Více: https://edovca.cz/zajezdy/nezarazene/pacifik-ensana-health-spa-hotel-zlepseni-dychacich-cest-a-imunity-statni-podpora-marianske-lazne/

PACIFIK ENSANA HEALTH SPA HOTEL

Pokoj Superior

Plavecký bazén

 

LÁZEŇSKÁ RELAXACE – STÁTNÍ PODPORA

10 320 Kč / osoba a 6 nocí s polopenzí
státní podpora -4 000 Kč

cena po odečtu 6 320 Kč / osoba a 6 nocí s polopenzí

CENA ZAHRNUJE:
 6× ubytování v pokoji Superior s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem, připojením na
internet přes Wi-Fi, minibarem, sejfem, fénem, županem,
 6× polopenze,
 volný vstup do hotelového bazénu s vodními atrakcemi a 2 saunami,
 1× uvítací nápoj,
 1× klasická masáž částečná,
 1× minerální koupel s přírodním CO 2 ,
 1× suchá plynová lázeň CO 2 ,
 1× parafínový zábal,
 1× inhalace,
 1× písečná sluneční terapie,
 fitness koutek a Ensana karta výhod,

CENA NEZAHRNUJE:
 lázeňský poplatek od 18–70 let 21 Kč/osoba a den, platba na místě,
 malý pes 300 Kč / pes a den, platba na místě,
 příplatek za jednolůžkový pokoj 1 560 Kč/pokoj a 6 nocí.

 

ZLEPŠENÍ DÝCHACÍCH CEST A IMUNITY SE STÁTNÍ PODPOROU

14 700 Kč / osoba a 7 nocí s polopenzí
státní podpora -4 000 Kč

cena po odečtu 10 700 Kč / osoba a 7 nocí s polopenzí

CENA ZAHRNUJE:
 7× ubytování v pokoji Superior s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem, připojením na
internet přes Wi-Fi, minibarem, sejfem, fénem, županem,
 7× polopenze,
 Pitná kůra, terénní léčba, plavání a saunování,
 1× vstupní základní lékařské vyšetření (konzultace),
 3× minerální koupel,
 3× suchá plynová lázeň,
 2× klasická masáž částečná,
 1× hydrojet,
 3× oxygenoterapie,
 3× dechová cvičení,
 5× inhalace minerální vodou,
 1× výstupní lékařské vyšetření (konzultace).

CENA NEZAHRNUJE:
 lázeňský poplatek od 18–70 let 21 Kč / osoba a den, platba na místě,
 malý pes 300 Kč / pes a den, platba na místě,
 příplatek za jednolůžkový pokoj 1 820 Kč / pokoj a 7 nocí.

 

VÁNOCE V LÁZNÍCH SE STÁTNÍ PODPOROU

cena po odečtu 9 874 Kč / osoba a 6 nocí s polopenzí

CENA ZAHRNUJE:
 6× ubytování v pokoji Superior s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem,
připojením na internet přes Wi-Fi, minibarem, sejfem, fénem, županem,
 6× polopenze – snídaně a večeře formou bohatých bufetových stolů
 uvítací nápoj
 1x lázeňská procedura denně
 slavnostní Štědrovečerní večeře s hudbou
 volný vstup do hotelového bazénu s vodními atrakcemi a 2 saunami
 hotelový župan a pantofle k dispozici
 20% sleva na další lázeňské, wellness a beauty procedury zakoupené v hotelu
 Wi-Fi internet v hotelu zdarma
 Ensana karta výhod
CENA NEZAHRNUJE:
 lázeňský poplatek od 18–70 let 21 Kč / osoba a den, platba na místě,
 malý pes 300 Kč / pes a den, platba na místě,
 příplatek za jednolůžkový pokoj 1 248 Kč / pokoj a 6 nocí.

 

HVĚZDA ENSANA HEALTH SPA HOTEL ★ ★ ★ ★ +

Hvězda Ensana Health Spa Hotel patří mezi historické skvosty města Mariánské Lázně. Skládá se ze tří částí: Hvězda, Imperial a Neapol. Tyto části jsou spojeny koridorem Via Imperalis s dalšími lázeňskými hotely, čímž vznikl největší lázeňský resort ve Střední Evropě zvaný Marienbad Health Spa Resort. K dispozici je zde dětský koutek, WiFi v celém hotelu a internetový koutek pro hotelové hosty zdarma, parkoviště a podzemní garáže v Imperialu. Ve stylovém prostředí tohoto hotelu na Vás čeká česká a mezinárodní kuchyně a dietní menu. Tento resort disponuje Aqua wellness centrem s největším hotelovým bazénem, whirlpoolem, 2 saunami, parní lázní a tepidariem. Za poplatek lze využít solnou jeskyni, masáže, koupele, sigoroll, slidestyler, parafango, kosmetické studio a další služby. V resortu Hvězda se nachází ordinace lékařů a léčebné oddělení. Spa hotel Hvězda má vlastní minerální pramen, jedná se o Balbínův pramen.

HVĚZDA ENSANA HEALTH SPA HOTEL

Masážní místnost

Restaurace

 

Zvýhodněný fit týden pro zdraví se STÁTNÍ PODPOROU

9 900 Kč/osoba a 6 nocí s polopenzí
státní podpora -4 000 Kč
cena po odečtu 5 900 Kč/osoba a 6 nocí s polopenzí

CENA ZAHRNUJE:
 6× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Superior s vlastním sociálním zařízením, televizí,
telefonem, připojením k internetu přes Wi-Fi, minibarem, sejfem, fénem a županem,
 6× polopenze,
 volný vstup do Aqua wellness centra,
 1× uvítací nápoj
 1× minerální koupel se suchým zábalem,
 1× klasická masáž částečná,
 1× suchá plynová lázeň CO 2 ,
 1× parafínový zábal,
 1× léčebný tělocvik,
 volný vstup do Premium fitness centra v hotelu Centrální Lázně.
CENA NEZAHRNUJE:
 Lázeňský poplatek 21 Kč/osoba/den, platba na místě.
 Příplatek za malé zvíře 300 Kč/ zvíře a noc, platba na místě.
 Příplatek za jednolůžkový pokoj Superior 1 560 Kč / pokoj a 6 nocí.
 Příplatek za dvoulůžkový pokoj Superior plus 2 340 Kč / osoba a 6 nocí.

 

Zlepšení dýchacích cest a imunity se STÁTNÍ PODPOROU

14 700 Kč/osoba a 7 nocí s polopenzí
státní podpora -4 000 Kč
cena po odečtu 10 700 Kč/osoba a 7 nocí s polopenzí

CENA ZAHRNUJE:
 7× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Superior s vlastním sociálním zařízením, televizí,
telefonem, připojením k internetu přes Wi-Fi, minibarem, sejfem, fénem a županem,
 7× polopenze,
 pitná kůra, terénní léčba, plavání a saunování,
 1× vstupní základní lékařské vyšetření (konzultace),
 3× minerální koupel,
 3× suchá plynová lázeň,
 2× klasická masáž částečná,
 1× hydrojet,
 3× oxygenoterapie,
 3× dechová cvičení,
 5× inhalace minerální vodou,
 1× výstupní lékařské vyšetření (konzultace).
CENA NEZAHRNUJE:
 Lázeňský poplatek 21 Kč/osoba/den, platba na místě.
 Příplatek za malé zvíře 300 Kč / zvíře a noc, platba na místě.
 Příplatek za jednolůžkový pokoj Superior 1 820 Kč / pokoj a 7 nocí.
 Příplatek za dvoulůžkový pokoj Superior plus 2 730 Kč / osoba a 7 nocí.

 

VÁNOCE V LÁZNÍCH SE STÁTNÍ PODPOROU

21.12. – 27.12.2020

cena po odečtu 9 874 Kč / osoba a 6 nocí s polopenzí

CENA ZAHRNUJE:
 6× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Superior s vlastním sociálním zařízením, televizí,
telefonem, připojením k internetu přes Wi-Fi, minibarem, sejfem, fénem a županem,
 6× polopenze – snídaně a večeře formou bohatých bufetových stolů
 uvítací nápoj
 slavnostní Štědrovečerní večeře s hudbou
 1x lázeňská procedura denně
 volný vstup do Aqua wellness centra s bazénem, whirlpoolem, 2 saunami, parní lázní a
tepidariem
 hotelový župan a pantofle k dispozici
 20% sleva na další lázeňské, wellness a beauty procedury zakoupené v hotelu
 Wi-Fi internet v hotelu zdarma
 Ensana karta výhod
CENA NEZAHRNUJE:
 Lázeňský poplatek 21 Kč/osoba/den, platba na místě.
 Příplatek za malé zvíře 300 Kč/ zvíře a noc, platba na místě.
 Příplatek za jednolůžkový pokoj Superior 1 248 Kč / pokoj a 6 nocí.

 

CENTRÁLNÍ LÁZNĚ ENSANA HEALTH SPA HOTEL

V tomto lázeňském hotelu Centrální Lázně, jenž je nejstarším lázeňským komplexem
v Mariánských Lázních, pocítíte léčivou sílu hotelových minerálních pramenů, místní rašeliny a
unikátního Mariina plynu.

ZLEPŠENÍ DÝCHACÍCH CEST A IMUNITY

01.10. – 20.12.2020 (pobyt na 7 nocí s programem, nástup možný kdykoliv)
14 700 Kč / osoba a 7 nocí s polopenzí státní podpora -4 000 Kč

cena po odečtu 10 700 Kč / osoba a 7 nocí s polopenzí

CENA ZAHRNUJE:
 7× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Superior se samostatnými nebo spojenými postelemi,
LED televizí (satelitní kanály), telefonem, mini lednicí s minibarem, trezorem, centrálním
vytápěním, Wi-Fi připojením k internetu,
 7× polopenze,
 Pitná kůra, terénní léčba, plavání a saunování.
 1× vstupní základní lékařské vyšetření (konzultace),
 3× minerální koupel,
 3× suchá plynová lázeň,
 2× klasická masáž částečná,
 1× hydrojet,
 3× oxygenoterapie,
 3× dechová cvičení,
 5× inhalace minerální vodou,
 1× výstupní lékařské vyšetření (konzultace).

CENA NEZAHRNUJE:
 lázeňský poplatek 21 Kč/osoba a den, platba na místě.
 příplatek za jednolůžkový pokoj Superior 1 820 Kč/pokoj a 7 nocí.

 

ZVÝHODNĚNÝ LÁZEŇSKÝ TÝDEN – STÁTNÍ PODPORA

01.10. – 20.12.2020 (pobyt na 6 nocí s programem, nástup možný kdykoliv)
11 880 Kč / osoba a 6 nocí s polopenzí státní podpora -4 000 Kč

cena po odečtu 7 880 Kč / osoba a 6 nocí s polopenzí

CENA ZAHRNUJE:
 6× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Superior se samostatnými nebo spojenými postelemi,
LED televizí (satelitní kanály), telefonem, mini lednicí s minibarem, trezorem, centrálním
vytápěním, Wi-Fi připojením k internetu,
 6× polopenze,
 volný vstup do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda,
 volný vstup do Premier fitness centra,
 1× uvítací nápoj,
 2× vitamínový nápoj denně,
 2× aqua gymnastika,
 2× minerální koupel s přírodním CO2,
 1× klasická masáž částečná,
 1× reflexní masáž chodidel,
 2× léčebný tělocvik,
 2× parafínový zábal.

CENA NEZAHRNUJE:
 lázeňský poplatek 21 Kč/osoba/den, platba na místě.
 příplatek za jednolůžkový pokoj Superior 1 560 Kč/pokoj a 6 nocí.

 

VÁNOCE V LÁZNÍCH SE STÁTNÍ PODPOROU

21.12. – 27.12.2020

cena po odečtu 12 562 Kč / osoba a 6 nocí s polopenzí

CENA ZAHRNUJE:
 6× ubytování v pokoji Superior s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem, připojením na
internet přes Wi-Fi, minibarem, trezorem a fénem.
 6x polopenze – snídaně a večeře formou bohatých bufetových stolů
 slavnostní Štědrovečerní večeře s hudbou
 1x lázeňská procedura denně
 volný vstup do historických Římských lázní se 3 bazény a whirlpoolem
 volný vstup do Saunového světa se 2 saunami, parní lázní a bazénkem
 hotelový župan a pantofle k dispozici
 20% sleva na další lázeňské, wellness a beauty procedury zakoupené v hotelu
 Wi-Fi internet v hotelu zdarma
 Ensana karta výhod
CENA NEZAHRNUJE:
 lázeňský poplatek 21 Kč/osoba/den, platba na místě.
 příplatek za jednolůžkový pokoj Superior 1 248 Kč/pokoj a 6 nocí.

 

NOVÉ LÁZNĚ ENSANA HEALTH SPA HOTEL ★ ★ ★ ★ ★

Nové Lázně jsou historickým pětihvězdičkovým lázeňským hotelem, který láká návštěvníky z celého světa na svou špičkovou pohostinnost a proslulou kvalitu profesionálních zdravotních procedur. Tato luxusní novorenesanční stavba patří stále k největším a architektonicky nejkrásnějším budovám v Mariánských Lázních.

NOVÉ LÁZNĚ ENSANA HEALTH SPA HOTEL

Royal cabin

ROYAL SPA SE STÁTNÍ PODPOROU

(pobyt na 6 nocí s programem, nástup možný kdykoliv)
18 780 Kč / osoba a 6 nocí s polopenzí, státní podpora -4 000 Kč

cena po odečtu 14 780 Kč / osoba a 6 nocí s polopenzí

CENA ZAHRNUJE:
 6× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Superior deluxe s balkonem, trezorem, LED televizí
(kabelové a rádiové kanály), telefonem, mini lednicí s minibarem, klimatizací a Wi-Fi připojením
k internetu,
 6× polopenze,
 volný vstup do historických Římských lázní se 3 bazény,
 volný vstup do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda,
 volný vstup do Premier fitness centra v hotelu Centrální Lázně,
 1× uvítací nápoj,
 6× ubytování s polopenzí,
 1× klasická masáž celková,
 3× minerální koupel s přírodním CO 2 ,
 2× suchá plynová lázeň CO 2 ,
 2× hydrojet,
 2× parafínový zábal,
 Ensana karta výhod.

CENA NEZAHRNUJE:
 lázeňský poplatek 21 Kč/osoba/den, platba na místě.
 příplatek za jednolůžkový pokoj 3 060 Kč / pokoj a 6 nocí

 

VÁNOCE V LÁZNÍCH SE STÁTNÍ PODPOROU

21.12. – 27.12.2020

cena po odečtu 13 810 Kč / osoba a 6 nocí s polopenzí
CENA ZAHRNUJE:
 6× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Superior deluxe s balkonem, trezorem, LED televizí
(kabelové a rádiové kanály), telefonem, mini lednicí s minibarem, klimatizací a Wi-Fi připojením
k internetu,
 6× polopenze,
 Slavnostní Štědrovečerní večeře s hudbou
 uvítací nápoj,
 1x lázeňská procedura denně,
 volný vstup do historických Římských lázní,
 volný vstup do hotelového Saunového světa se 2 saunami, parní lázní a bazénkem,
 župan a pantofle k dispozici,
 20% sleva na další lázeňské, wellness a beauty procedury zakoupené v hotelu,
 Wi-Fi internet v hotelu zdarma,
 Ensana karta výhod.
CENA NEZAHRNUJE:
 lázeňský poplatek 21 Kč/osoba/den, platba na místě.
 příplatek za jednolůžkový pokoj 2 448 Kč / pokoj a 6 nocí

 

Poděbrady

TÝDEN RELAXACE A ODPOČINKU SE STÁTNÍ PODPOROU

Lázeňský hotel Park je umístěn na pěší zóně kolonády v centrální části lázeňského parku v krásném a klidném prostředí lázeňského města Poděbrad. Jedinečná poloha lázeňského hotelu zaručuje ideální možnosti regenerace a relaxace. Lázeňský hotel Park je moderní budova vybavena plně bezbariérovým přístupem a výtahem. V přízemí budovy je restaurace a salonek. Můžete využít možnost sportovní aktivity, např. golfové hřiště s 18 jamkami, tenisové kurty, bowling, jízda na koni a mnoho dalšího.

Rozhledna Salingburg – Františkovy Lázně

 • TÝDEN RELAXACE A ODPOČINKU SE STÁTNÍ PODPOROU

  1. 10. 2020 – 20. 12. 2020
  4 960 Kč / Lůžko ve dvoulůžkovém pokoji (po odečtení státního příspěvku)
  7 060 Kč / Jednolůžkový pokoj (po odečtení státního příspěvku)
  Cena za osobu a 6 nocí se snídaní a programem. Cena je již po odečtu státní podpory. Tato nabídka je platná pouze pro občany České republiky. Pobyt je na 6 nocí. Nástup na pobyt je možný kterýkoliv den v týdnu.

Cena obsahuje

 • 6× ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením s koupelnou se sprchovým koutem, telefonem, minibarem, trezorem, připojením k internetu
 • 6× snídaně
 • 5 relaxačních procedur: masáž zad a šíje (30 min.), jodobromová koupel (20 min. + 20 min.), masáž dolních končetin (30 min.), jemný peeling pokožky solí z Mrtvého moře s kokosovým olejem a vitamínem E (30 min.), koupel v soli z Mrtvého moře (20 min. + 20 min.)

 

 • možnost dokoupení dalších procedur na místě

PYRAMIDA – FRANTIŠKOVY LÁZNĚ

Lázeňský hotel leží přímo na okraji františkolázeňského parku v lesní krajině. Pěší stezka od hotelu do centra Františkových Lázní trvá asi 15 minut příjemné procházky zdejší parkovou krajinou. V okolí lázeňského hotelu se postupně buduje odpočinkový areál. V areálu se nachází minizoo, kde mohou hosté sledovat daňky, muflony a pštrosy ve společné přírodní oboře. V blízkosti rozhledna Salingburg. Ideální místo pro strávení ideální rodinné dovolené.

Spa & Wellness: bazén (rozměr 6,5 x 9 m, 30°C), finská sauna, rehabilitace: speciální léčebné a rehabilitační procedury z přírodních léčivých zdrojů, masáže, koupele či elektroléčba.

LÉČEBNÝ POBYT (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)

– 7x ubytování s polopenzí (snídaně – bufetové stoly, večeře – výběr ze 4 menu nebo bufetové stoly + salátový bufet)
– 1x malá láhev sektu na pokoji
– vstupní lékařská prohlídka
– 12x lékařem naordinovaná procedura (v týdnu)
– volný vstup do bazénu (denně 11:00 – 21:00 hod, pá 15:00-21:00 hod) a do sauny (denně 15:00-21:00 hod)
– v úterý předkrm zdarma
– v pátek aperitiv zdarma
– 2x týdně taneční večer (ČT a SO)
– zapůjčení županu
– parkování u hotelu
– Wi-Fi

 

 

 


Libverda

Lázně Libverda jsou tradičním lázeňským komplexem ležícím ve stejnojmenné obci v údolí Jizerských hor v nadmořské výšce 424 metrů. Díky své poloze a příjemnému klimatu jsou lázně místem vhodným k realizaci odpočinkové turistiky. Pro aktivní využití volného času klientů jsou v areálu k dispozici tenisové kurty, minigolfové hřiště a v neposlední řadě fitness centrum. V letním období je nasnadě využití blízkých cyklostezek, v zimě naopak využití běžeckých stop. Ubytování je poskytováno v Hotelu Nový Dům, který je největším hotelem v celém lázeňském komplexu. Jedná se o budovu postavenou v moderním stylu v roce 1986. V této výškové budově je možnost ubytování v zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojích (kategorie Standard a Superior”) a apartmánech. Součástí každého pokoje je i vlastní balkon. Celková kapacita hotelu je 167 pokojů. Pokoje ve 2. patře hotelu jsou upraveny bezbariérově. Právě v hotelu Nový Dům je centrální recepce sloužící k ubytování všech hostů, dále také ordinace lékařů a část léčebného úseku. V posledním patře hotelu najdete vyhlídkovou terasu, z níž je výhled na nejvyšší horu Jizerských hor Smrk.Stravování hostů probíhá v jídelním sále Clam-Gallas Palace – vzdálenost cca 200 m.

 

Lázně na zkoušku

Pobyt na 6 nocí

3.970 Kč (se státním poukazem)
(7.970 Kč/bez státního poukazu)
V ceně: 6x ubytování, 6x polopenze, vstupní lékařská prohlídka, 1x denně procedury dle
rozpisu lékaře (denně po – so, počínaje dnem po dni příjezdu), 3x denně pitná kúra

Nabídka platí pro období 17.11. – 15.12.

Více info na dotaz

 

 

 

Lázeňské pobyty jsou realizovány ve spolupráci s partnerskými CK a řídí se jejich obchodními podmínkami a ceníky.

Kontakt pro lázeňské pobyty: petr.hoska@hoska-tour.cz,

605 366 805, 736 144 421,(pracovní doba není stanovena, lze i víkendy a večery)

 

1. VYGENERUJTE SI SVŮJ VOUCHER – NEBO VÁM HO VYGENERUJEME MY
• vyplňte svůj formulář pro registraci slevového voucheru na portálu „Kudy z nudy“
• voucher najdete v e-mailové schránce
• voucher vám můžeme vygenerovat

2. VYBERTE SI SVOJI DOVOLENOU 
• lázeňské objekty, kde lze uplatnit slevový voucher jsou na této stánce
• slevový voucher na 4 000 Kč je možné uplatnit na pobyty v termínech 1.7. – 31.12.2020 na min. 6 nocí a min. 5 procedur ve vybraných léčebných lázeňských zařízeních

• máte-li vybráno, máte 2 možnosti:
a) udělejte si rezervaci termínu zde nebo na webu edovca.cz, vouchery zašlete na petr.hoska@hoska-tour.cz
b) kontaktujte nás a sdělte nám požadované ubytovací zařízení a termín vč. informace, že chcete uplatňovat státní voucher (vč. voucherů)

• vouchery a jejich uplatnění musí ještě zkontrolovat lázně (to už prověříme za Vás), ubytovací zařízení si vyhrazují právo voucher nepřijmout v případě naplnění limitu, nesplnění podmínek ze strany zákazníka příp. jiných okolností
• jakmile bude Vaše žádost o uplatnění voucheru schválena, uzavřete Smlouvu na služby cestovního ruchu a příspěvek ve výši 4000 Kč Vám bude odečten z celkové částky pobytu
• po zaplacení pobytu obdržíte „Ubytovací poukaz“, kterým se jen prokážete při nástupu na pobyt

Základní podmínky pro získání státního příspěvku (uplatnění voucheru):
• sleva se poskytuje pouze na samoplátecké ozdravné a preventivní pobyty (na min. 6 nocí a s min. 5 léčebně rehabilitačních procedur) v lázních, které jsou do projektu zařazeny
• voucher opravňuje klienta čerpat slevu na pobyt dle stanovených parametrů ve výši 4 000 Kč
• sleva se nevztahuje na pobyty realizované v rámci veřejného zdravotního pojištění (komplexní a příspěvková lázeňská péče)
• slevu může uplatnit pouze osoba starší 18 let s trvalým pobytem v ČR, jež je účastníkem českého systému zdravotního pojištění (je pojištěna u české zdravotní pojišťovny)
• sleva platí pro dospělé osoby, nikoli na pobyt nebo lázeňské procedury dětí
• na jeden pobyt není možné čerpat více voucherů a není možné ji kombinovat s další slevou nebo slevovým voucherem
• pobyt musí být realizován v termínu 1. 7. 2020 – 31. 12. 2020
• jedna osoba si může vygenerovat více voucherů, které můžu uplatnit pro více pobytů

 

Další lázeňské pobyty nejenom v Česku: edovca.cz

 

Další lázně, které voucher akceptovali byli: Mariánské Lázně, Poděbrady, Jáchymov, Lázně Bělohrad, Jeseník, Jánské Lázně, Karlova Studánka, Třeboň, Teplice, Lázně Libverda, Nová Ves, Lednice, Lázně Kynžvart, Hodonín, Losiny, Velichovky a některé další.

 

VYSOČINA VOUCHER

1. VYBERTE SI SVOJI DOVOLENOU S CK HOŠKA TOUR
• seznam zařízení, kde je možné uplatnit slevový voucher najdete níže
• slevový voucher ve výši 1 000 Kč je možné uplatnit na pobyty v termínech 13.7. – 31.10.2020 na min. 3 noci ve vybraných ubytovacích zařízeních

a) udělejte si rezervaci přes petr.hoska@hoska-tour.cz (je-li termín dostupný) a do poznámky uveďte, že chcete uplatnit VYSOČINA VOUCHER vč. kódů voucherů a vč. data a času platnosti kódů (+ kopii voucherů zašlete)

2. VYGENERUJTE SI SVŮJ VOUCHER
• prostřednictvím webových stránek slevy.vysocina.eu
• voucher Vám bude zaslán na e-mail a v SMS
• nemáte-li přístup k internetu, kontaktujte nás, rádi Vám voucher pomůžeme vygenerovat
• platnost voucheru je 72 hodin
• po zaplacení pobytu obdržíte „Ubytovací poukaz“, kterým se prokážete při nástupu na pobyt

Základní podmínky pro získání slevového poukazu v hodnotě 1000 Kč na ubytování (uplatnění voucheru):
• Slevu uplatníte pouze u ubytovatelů, kteří jsou registrovaní na webu slevy.vysocina.eu
• Vouchery mohou být uplatněny pouze při rezervaci ubytování na min. 3 noci provedené v termínu 13.7. – 31.10.2020.
• Vouchery jsou určeny fyzickým osobám – pro rodiny, resp. skupiny 2 – 6 osob, přičemž minimálně jedna osoba ze skupiny musí být starší 18 let. Voucher může získat pouze osoba starší 15 let, která je schopná se prokázat občanským průkazem či jiným průkazem totožnosti.
• Sleva platí pro dospělé osoby, nikoli na pobyt nebo lázeňské procedury dětí.
• Hodnota jednoho voucheru je 1000 Kč na osobu a ten může být využit pouze při jednom z pobytů v Kraji Vysočina – každá osoba tedy může čerpat slevu na ubytování pouze jednou, každý voucher může být uplatněn pouze jednou.
• Platnost voucheru je 72 hodin, v této lhůtě jej můžete uplatnit při rezervaci pobytu na Vysočině v termínu 13. 7. – 31. 10. 2020.
• Při samotné rezervaci nahlaste kód svého voucheru, resp. voucherů všech osob vztahujících se k rezervovanému pobytu.
• Jednejte rychle! Do uvedených 72 hodin musíme mít voucher schválený ubytovatelem, jinak jeho platnost vyprší.

ČESKOMORAVSKÁ VRCHOVINA – TELČ
HOTEL PANGEA ♥♥

HOTEL S RODINNOU ATMOSFÉROU, ZDARMA BAZÉN, TELČ JE ZAPSANÁ DO SEZNAMU SVĚTOVÉHO DĚDICTVÍ UNESCO

REKREAČNÍ POBYT V TELČI

4 dny / 3 noci – od 1 860,- Kč/dospělý a 420,- Kč/dítě 5 – 15 let (přistýlka)

3x ubytování s bufetovou snídaní, vyhřívaný bazén, rekreační poplatek, varná konvice na pokoji + káva a čaj, Wi-Fi, úschova kol
Od 7 nocí 1 noc ZDARMA.

1 dítě do 4,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA

v termínech do 31.10.2020

 

ČESKOMORAVSKÁ VRCHOVINA – VÍLANEC U JIHLAVY
HOTEL MLÝNHOTEL 1 ♥♥♥

UBYTOVÁNÍ PRO VELKÉ RODINY, PŘES PRÁZDNINY PROGRAMY PRO DĚTI, TENISOVÝ AREÁL S ANTUKOVÝMI KURTY A TENISOVOU HALOU

REKREAČNÍ POBYT VE MLÝNĚ

4 dny / 3 noci – za 1 800,- Kč/dospělý a 1 170,- Kč/dítě 3 – 10 let a 1 410,- Kč/dítě 10 – 15 let

3x ubytování s bufetovou snídaní (při nižší obsazenosti částečný bufet), Wi-Fi, stolní fotbal, venkovní stolní tenis (letní provoz), úschova kol, rekreační poplatek, parkování, dětské brouzdaliště (letní provoz), o prázdninách pravidelné programy pro děti

1 dítě do 2,99 let se snídaní ZDARMA

v termínech do 31.10.2020

ZOBRAZIT

ČESKOMORAVSKÁ VRCHOVINA – TELČ
HOTEL ANTOŇ ♥♥♥

HOTEL SE NACHÁZÍ V TĚSNÉ BLÍZKOSTI HISTORICKÉHO CENTRA, TELČ JE ZAPSANÁ DO SEZNAMU SVĚTOVÉHO DĚDICTVÍ UNESCO

REKREAČNÍ POBYT V TELČI

4 dny / 3 noci – od 1 590,- Kč/dospělý a 1 110,- Kč/dítě 5 – 15 let

3x ubytování s bufetovou snídaní, malá pozornost hotelu v den příjezdu na pokoji, rekreační poplatek, Wi-Fi, úschova kol, parkování
Od 7 nocí 1 noc ZDARMA.

1 dítě do 4,99 let se snídaní ZDARMA

v termínech do 31.10.2020

ČESKOMORAVSKÁ VRCHOVINA – NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ
HOTEL SKI ♥♥♥♥

UBYTOVÁNÍ V SRDCI VYSOČINY, ZDARMA BAZÉN A WHIRLPOOL, SKVĚLÁ VOLBA PRO AKTIVNÍ RODINNOU DOVOLENOU

REKREAČNÍ POBYT

4 dny / 3 noci – od 2 400,- Kč/osoba ve 2-lůžkovém pokoji

Pro rodiny jsou k dispozici apartmány pro 3 až 5 osob nebo bungalovy pro 5 osob. 3x ubytování s bufetovou snídaní, rekreační poplatek, parkování, Wi-Fi, vstup do bazénu + whirlpoolu (9:00 – 12:00 neomezeně, 12:00 – 21:00 zdarma 1 hod. denně a nutná rezervace, 18:00 – 21:00 je vstup pouze pro osoby nad 15 let)
SLEVA 10% pro 3 – 5 nocí v termínu 1.9. – 31.10.
SLEVA 15% od 6 nocí v termínech do 31.10.

1 dítě do 2,99 let se stravou ZDARMA

v termínech do 31.10.2020

 

 

 


Nevybrali jste si? Máme toho mnohem více osobně prověřeného:

Zájezdy po České republice s průvodcem a dopravou autokarem

Dovolená s vlastní dopravou a výhodné balíčky dovolené

pobyty v českých lázních se státním příspěvkem

Lázeňské rekreační poukazy

Rekreační poukazy do lázní

Státní rekreační poukazy jsou formou, díky které chce český stát obnovit lázeňský cestovní ruch a ekonomiku v naší vlasti. Česká ekonomika přišla na rok 2020 o velkou část příjmů z příjezdového cestovního ruchu (od zahraničních turistů) a aby hotely, restaurace nebo turistické zajímavosti pokryly své ztráty, stát motivuje své občany aby cestovali i po České republice. Lázeňství je české zlato.

© 2020 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.


Užíváním webu souhlasíte se zpracováním údajů soubory cookies.