fbpx

Poslední puchýř 2021 Brno

AKCE JE PRO MINULÝ ROK ZRUŠENA

Peníze budou vráceny, zatím se můžete těšit na rok 2021

 

 

Mezinárodní turistická akce Poslední puchýř se tentokrát stěhuje do moravské metropole Brna. Připraveny budou hezké trasy a Puchýřovská zábava. Bližší informace budou upřesněny. Pořadatelem je KČT Mapa Brno (ten podá více informací až budou dostupné: e-mail: info@kctmapabrno.cz).

Turistická akce Za posledním puchýřem se koná několik desítek po celé České republice (letos 49. ročník). Tento festival navštěvuje pravidelně velké množství lidí. Brno nabízí spoustu památek přímo ve městě, ale také zajímavou přírodu na dosah. Toto setkání turistů bývá pravidelně spojování s Dvoustovkou akcí nebo třeba Seriálu pochodů IVV. Trasy a program budou k dispozici od pořadatelů. Trasy pochodů budou vedeny v krásné oblasti Brněnské přehrady, Pohádky máje a Moravského krasu. Pochod je pořádán pod záštitou ústředí Klubu českých turistů a za podpory KČT Jihomoravská oblast.

Prezence účastníků, start a cíl pochodu je ve Společenském centru (Kulturáku) na ulici Odbojářská 2 v Brně–Bystrci, kde po dobu akce bude sídlit i organizační štáb pochodu. Souřadnice GPS (WGS84): 49°13.384′ N, 16°31.787′ E

Startovné:
Při platbě do 15. října 2020:
– členové KČT – 80 Kč
– nečlenové KČT – 120 Kč

Při platbě po 15. říjnu 2020:
– členové KČT – 100 Kč
– nečlenové KČT – 140 Kč

Děti:
– účast pouze v doprovodu dospělého nad 18 let
– platí stejně jako dospělý
– děti do 10 let bez nároku na ocenění (medaile) – zdarma

Přihlásíte-li se po 15. říjnu 2020, resp. až na místě v Brně, nemůžeme vám garantovat ocenění v cíli (medaili, diplom) ani ubytování v tělocvičně!

Startovné zahrnuje razítko do průkazu IVV, medaili pochodu, diplom, barevné mapky a popisy tras.

 

 

 

Za posledním puchýřem

Poslední Puchýř

 

 

 

 

© 2021 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.


Užíváním webu souhlasíte se zpracováním údajů soubory cookies.