fbpx

SE SLEVOVOU KARTOU POD DACHSTEIN

Lanovky v ceně zájezdu.
Denně možnost vykoupání.

Nabídka zájezdu pro ucelené kolektivy

Další putování se slevovou kartou. Objevte krásy Štýrska. Ne všechny cesty vedou do Říma. Mnohé vedou na okouzlující místa v „Zeleném srdci“ Rakouska. Zažijte nezapomenutelnou aktivní dovolenou. Lehká turistika s přihlédnutím na zdatnost jednotlivých účastníků. Možnost vykoupání ve schladminském bazénu. V ceně zájezdu je jízdné všemi lanovkami, vstupné do bazénu a pamětihodností podle uvedeného programu.

Termín: dle dohody

CK HOŠKA TOUR

Cestovní kancelář

1. DEN

Odjezd v ranních hodinách, denní přesun do Rakouska. PLANAI SEILBAHN – kabinkovou lanovkou ze Schladmingu 800 m na Planai 1906 m. Často vyhledávaný turistický cíl. Vycházka po bočním hřebeni Schladminských Alp. Zde najdete krásnou panoramatickou cestu s výhledy do údolí řeky Enns a na masiv Dachsteinu.

2. DEN

DACHSTEIN GLETSCHERBAHN – kabinovou lanovkou od Türlwandhütte 1680 m na Bergstation 2694 m. Lehká túra přes Schladminský ledovec k turistické chatě Dachsteinwarte 2741 m ležící přímo u paty vrcholu Hoher Dachstein. Velké panoramatické výhledy. Nedaleko horní stanice lanovky je možnost prohlídky ledovcové jeskyně či přechodu vzdušného lanového mostu. RIESACHFÄLLE – fascinující stezka Wilde Wasser podle obřích vodopádů po nově zpřístupněném chodníku k romantickému jezeru Riesachsee. Prochází se i po atraktivním vzdušném lanovém mostě.

3. DEN

SCHLADMINGER TAUERNSEILBAHN – kabinkovou lanovkou z obce Haus ke Krummholz Hütte 1838 m. Zde vás čeká čistý vzduch, klidné prostředí a nádherné výhledy. Túra podle zdatnosti jednotlivých účastníků. Možnost vycházky na Hauser Kaibling 2015 m. Turistické chaty nabízejí kulinářské speciality. Panoramatické výhledy na masiv Dachsteinu. TRAUTENFELS – prohlídka zámku. Rozsáhlé přírodovědné i národopisné sbírky, které se vztahují ke štýrskému údolí Ennstal a kraji Ausseerland. Samotný zámek fascinuje svým barokním vybavením a okouzlujícím výhledem na okolní horské panorama. WÖRSCHACHKLAMM – romantická stezka po uměle zhotoveném chodníku vedle obřích hrnců vymletých divokou vodou.

4. DEN

GIPFELBAHN HOCHWURZEN – kabinkovou lanovkou z Rohrmoosu 1118 m na Hochwurzen 1840 m. Lehká túra na Rossfeld 1919 m a případně až na Hochfeid 2189 m v masivu Schladminských Alp. Panoramatické výhledy na masiv Dachsteinu. Za poplatek lze sjet k dolní stanici lanovky na tříkolce – kouzelný sjezd nejen pro děti. ADMONT – jedna z nejstarších osad ve Štýrsku. Možnost prohlídky kláštera s bohatou výzdobou. Ve večerních hodinách odjezd.

5. DEN

Návrat v nočních hodinách.

Ubytování:

Apartmány v rekreačním středisku Schladming.

Stravování:

Snídaně. Možnost dokoupení večeří v nedalekém hotelu za celkovou cenu 900,- Kč.

Cena:

5 550,- Kč.
V ceně je zahrnuta přeprava (bus s toaletou), 3x ubytování, slevová karta Somercard, povinné pojištění pro případ úpadku CK a průvodce. Kalkulace je provedena na 40 účastníků.

Fakultativně:

Pojištění pro hrazení léčebných výloh za 80,- Kč.

Poptejte se ještě dnes

  Vaše jméno

  Váš email

  Váš telefon

  Zájezd

  Předpokládaný termín

  Vaše zpráva

  © 2024 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.