fbpx

ADVENTNÍ ZÁJEZD

ADVENT VE VÍDNI

Adventní Vídeň

Termín: 23.11.2024

 

Číslo zájezdu: 830

 

Doprava: autobus

 


Cena: 1 390,- Kč


Popis


Výlet do Vídně za punčem i památkami před adventem má výhodu, že trhy jsou volnější. Ale na výzdobě města a množstvím stánku na trzích to nepoznáte.

Váš průvodce:

seznamte se

Program


VÍDEŇ – v srdci Vídně, mezi radnicí a hradním divadlem, se v období adventu rozzáří tisíce světel a naplní vábnými vůněmi tradiční „Ježíškův trh“. Jeho kouzlo je mocné. U dětí vyvolává radost a u dospělých nostalgické vzpomínky na vlastní dětství. Vzduchem se šíří neodolatelná vůně kaštanů, pečených jablek, punče, vanilky a jiných typických vídeňských lahůdek. Další stánky jsou ověšeny výrobky lidových řemesel nebo vánočními ozdobami z foukaného skla. Další adventní trhy navštívíte na náměstí Marie Terezie a u zámku Schönbrunn, kde jsou nabízeny tradiční řemeslnické výrobky, ručně vyráběné šperky a vánoční ozdoby. V podvečerních hodinách okruh slavnostně vyzdobeným městem a odjezd, návrat ve večerních hodinách (do 22 hodin).

Informace


V ceně je zahrnuto:

  • přeprava
  • průvodce

V ceně není zahrnuto:

  • vstupné do jednotlivých objektů dle programu
  • cestovní pojištění

Cestovní pojištění:

Baliček komplexního cestovního pojištění 30,- Kč/den.

Více informací o cestovním pojištění.

Nástupní místa:

Nástupní místa sestavujeme podle bydliště jednotlivých účastníků.

Autobus vyjíždí z Královéhradeckého kraje (Jičín, Trutnov, Hradec Králové) a u tohoto zájezdu bude pokračovat přes Prahu a České Budějovice. Klientům z  Brna nebo Pardubic doporučíme při cestě na nástupní místo vhodné vlakové spojení. Při zájmu větší skupiny zajistíme za příplatek svoz.

Svoz (min. 6 osob): Liberec a Turnov (200,- Kč/osoba za obě cesty)

Více informací o nástupních místech.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


Nezávazná objednávka


© 2024 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.