BOSNA A HERCEGOVINA

A její lahůdky.

Číslo:

050

Termín:

3. 5. – 8. 5. 2018

Cena:

5 950,- / 5 700,- Kč

Ubytování:

hotely a penziony

Stravování:

snídaně nebo polopenze

Průvodci:

seznamte se

V programu také světoznámý Mostar a mnoho dalších balkánských lahůdek.

1.den: odjezd v odpoledních hodinách. Noční přesun přes Slovensko a Maďarsko.


2. den: VRELO BOSNE – park, kde pramení řeka Bosna, je oblíbeným místem romantických procházek. SARAJEVO – prohlídka historického města, (Baščaršija – turecká čtvrť, tržnice, Tunel spasa – sarajevský tunel, který byl v letech 1992 – 1995 jedinou zásobovací a únikovou cestou během obléhání a ostřelování Sarajeva).


3. den: MOSTAR – prohlídka starobylého města, ležícího na řece Neretva (Stari most, Karadozbegova mešita). VRELO BUNE – pramen řeky Bruny, který tvoří téměř 100metrová kolmá vápencová stěna, z níž vyvěrá proud vody a vytéká do prostoru pod skalní stěnou, dervišský klášter “tekiji”.


4. den: POČITELJ – malebné středověké městečko, ležící na levém břehu řeky Neretva. MEDUGORJE – slavné poutní místo. Vodopády KRAVICA – na řece Trebižat, jejich šířka je celkem 120 metrů a spouštějí se z výšky 28 metrů. Přejezd k Jaderskému moři. Nocleh v hotelu na mořském pobřeží.


5. den: možnost ranního vykoupání v moři, odjezd směr Makarská. VEPRIČ – poutní místo. Přejezd zpět do vnitrozemí Bosny a Hercegoviny. JAJCE – kratší prohlídka města (Starý hrad, Medvědí věž). Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.


6. den: návrat v ranních hodinách.

Ubytování: hotely, penziony na trase.


Stravování: 1x snídaně, 2x polopenze.


V ceně je zahrnuta: přeprava, 3x ubytování, 1x snídaně, 2x polopenze a průvodce.


Zájezd je pořádám ve spolupráci s partnerskou CK.

© 2018 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.


Užíváním webu souhlasíte se zpracováním údajů soubory cookies.