fbpx

KAISERGEBIRGE – CÍSAŘSKÉ POHOŘÍ

Kaisergebirge - Císařské pohoří

Termín: na dotaz

 

Číslo zájezdu:

 

Ubytování: penzion

 

Stravování: snídaně nebo polopenze

 

Doprava: autobus

 


Cena: na dotaz


Popis


Bez nočního přejezdu.

Horská turistika s možností krácení. Menší, leč velmi atraktivní pohoří Kaisergebirge, které je rájem vysokohorských turistů. Pohoří leží mezí Loferem a Kufsteinem a dělí se na dvě části. Divoké vápencové skály masivu Wilder Kaiser a převážně klečemi porostlý Zahmer Kaiser. Čeká vás svět ostrých skalních hrotů a rozeklaných vápencových hřebenů. Pohoří je často považované za jedno z nejkrásnějších v rakouských Alpách. Nejzajímavější a nejnavštěvovanější částí je Wilder Kaiser – Divoký Císař. Majestátní masiv se vypíná vysoko nad tyrolské okolí, přitahuje nejen pohodové a horské turisty.

Váš průvodce:

Tomáš Horák

Program


Odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu i v jižních Čechách. Přesun do Rakouska. KITZBÜLSKÉ ALPY – lehká túra v pohoří. Panoramatické výhledy na Císařské pohoří.

KAISERGEBIRGE – východiště Griesner Alm 986 m – výstup k chatě Stripsenjochhaus 1577 m a dále na výhledový hřeben s vrcholem Feldberg 1815 m s panoramatickým výhledem na celé Císařské pohoří. Sestup zpět ke Griesner Alm. Celkem 6 hodin, převýšení 960 m. Možnost krácení.

KAISERGEBIRGE – východiště Wochenbrunner Alm 1085 m – okolo masivu Wilder Kaiser přes alpské louky na chatu Gaudeamushütte 1263 m a vrchol Baumgartenköpfl 1572 m. Dále kolem vodopádu Schleierfall (60 m vysoký). Následuje sestup k penzionu v Griesenau 730 m. Celkem 8 hodin, převýšení nahoru 1 000 m, dolů 1150 m. Možnost krácení.

KAISERGEBIRGE – lehká túra v místě ubytování s výhledy na Císařské pohoří. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 22.00 hodin.

Informace


Ubytování:

penzion, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím.

Stravování:

snídaně nebo polopenze.

V ceně je zahrnuto:

  • přeprava
  • 3x ubytování
  • 3x snídaně/polopenze
  • průvodce

V ceně není zahrnuto:

  • vstupné do jednotlivých objektů dle programu
  • cestovní pojištění

Cestovní pojištění:

Balíček komplexního cestovního pojištění 30,- Kč osoba a den.

Více informací o cestovním pojištění.

Nástupní místa:

Nástupní místa sestavujeme podle bydliště jednotlivých účastníků.

Více informací o nástupních místech.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


© 2024 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.