fbpx

KOUZLO VÍDEŇSKÉHO ADVENTU

Adventní Vídeň

Termín: 29. 11. 2019

 

Číslo zájezdu: 910

 

Doprava: autobus

 


Cena: 940,- Kč


Popis


S možností nákupu v Primarku na Black Friday.

 

Výtečné svařené víno a domácí vánoční cukroví dostanete na každém adventním trhu. Jednotlivé adventní trhy se však liší. Na prostranství před impozantní vídeňskou radnicí jsou rozestavěny stánky s cukrovím, kandovaným ovocem a jinými lahůdkami. Kouzelné stromy jsou ověšeny červenými srdíčky a bonbony. Dospělí mohou nakoupit výrobky uměleckých řemesel a v „Ježíškově dílně“ si mohou děti vyrobit dárek pro své blízké.

Váš průvodce:

seznamte se

Program


Prohlídka svátečně vyzdobeného města. Projdete historické centrum – Císařský palác Hofburg, ulici Graben, monumentální dóm sv. Štěpána a na Hohe Markt je zajímavý orloj. Obdivovat budete honosnou Korutanskou třídu s adventní výzdobou.

V srdci Vídně, mezi radnicí a hradním divadlem, se v období adventu rozzáří tisíce světel a naplní vábnými vůněmi tradiční „Ježíškův trh“. Jeho kouzlo je mocné. U dětí vyvolává radost a u dospělých nostalgické vzpomínky na vlastní dětství. Vzduchem se šíří neodolatelná vůně kaštanů, pečených jablek, punče, vanilky a jiných typických vídeňských lahůdek. Další stánky jsou ověšeny výrobky lidových řemesel nebo vánočními ozdobami z foukaného skla.

V podvečer možnost nákupu ve vídeňském obchodním domě PRIMARK. Návrat do 22.30 hodin

Informace


Vybavení: běžné pro poznávací zájezd v chladném počasí. Doporučujeme teplejší oblečení s dobrými botami.
Jinak – svařák to jistí. Deštník pro jistotu s sebou. Nepředpokládá se výraznější vstupné do památek.

V ceně je zahrnuto:

  • přeprava
  • dárek
  • průvodce

V ceně není zahrnuto:

  • cestovní pojištění

Cestovní pojištění:

Baliček komplexního cestovního pojištění – 24,- Kč / den.

Více informací o cestovním pojištění.

Nástupní místa:

Nástupní místa sestavujeme podle bydliště jednotlivých účastníků.

Autobus vyráží obvykle z Královehradeckého kraje (Jičín, Trutnov, Hradec Králové, Stará Paka) a u tohoto zájezdu bude pokračovat na trase přes Svitavy, Litomyšl, Vysoké Mýto . Klientům z Prahy, Brna nebo Pardubic doporučíme vlakové spojení. V případě zájmu více osob zajistíme svoz.

NOVÁ PAKA, autobusové nádraží 4.00 hodin (zast. u zeleniny), LÁZNĚ BĚLOHRAD, kancelář CK 4.20 hodin, HOŘICE, autobusové nádraží 4.35 hodin, HRADEC KRÁLOVÉ, vlakové nádraží, stanoviště I. 5.05 hodin.

Svoz: JIČÍN, autobusové nádraží 4.00 hodin.

 

Více informací o nástupních místech.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


© 2024 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.