fbpx

POLSKÉ KVĚTINOVÉ ZAHRADY A TECHNICKÉ PAMÁTKY MORAVY

Dolní oblast Vítkovice

Termín: NA ZAKÁZKU PRO SKUPINY

 

Ubytování: hotel Best Western Vista ****

 

Stravování: polopenze

 

Doprava: autobus

 


Cena: 2 950,- Kč


Popis


Pro opravdové milovníky zahrad.

 

Rádi pěstujete široké zahrady krásných rostlin, se kterými můžete oslnit vaše sousedy, nebo jen zkrášlit domov? Milovníci zahradnictví by zajisté rádi viděli zahrady, jež by mohly být inspirací pro nové prvky, kombinace a sestavy vašeho rostlinstva v našem plánovaném zájezdě do Polska s cílem navštívit místní okrasné a botanické zahrady v Goczalkowice a Pisarzowice.

I přesto, že náš cíl jsou tato Polská města, budeme mít část zastávek na severní Moravě. První by bylo město Kopřivnice pro své technické muzeum, a poté oblast Dolní Vítkovice pro návštěvu Bolt Tower na vyhlídku.

Váš průvodce:

seznamte se

Program


přesun na severní Moravu. KOPŘIVNICE – prohlídka místního technického muzea Tatra. Zde si můžeme prohlédnout na šedesát osobních a nákladních automobilů ze všech etap výroby. DOLNÍ OBLAST VÍTKOVICE – Projdeme zde národní kulturní památku průmyslového areálu, jehož památka je zachována od roku 2002. Potom vyjdeme na Bolt Tower, bývalou vysokou pec na surové železo.

GOCZALKOWICE – Prohlídka zdejší botanické Kapiasovy zahrady, ukázkové botanické zahrady. Zde si můžete koupit květiny pro zkrášlení domova a jako suvenír. Vstupné do zahrad se neplatí. PISARZOWICE – Navštívíme japonsky-stylizované zahrady, kde hlavní kouzlo je sestavení kamenů a proudění vody. Rostou tady například azalky, magnólie a pivoňky. Vstupné do zahrad se neplatí. Poté je návrat do Jičína do 23:00 hodin.

Informace


Ubytování:

Best Western Hotel Vista****, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím.

Stravování:

polopenze.

V ceně je zahrnuto:

  • přeprava
  • 1x ubytování
  • 1x snídaně
  • 1x večeře
  • průvodce

V ceně není zahrnuto:

  • vstupné do jednotlivých objektů dle programu – Muzeum Tatra a Dolní oblast Vítkovice
  • cestovní pojištění

Cestovní pojištění:

Baliček komplexního cestovního pojištění – 24,- Kč / den.

Více informací o cestovním pojištění.

Nástupní místa:

Jičín, Hořice, Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Moravská Třebová a Olomouc. Po dohodě zajistíme svoz.

Více informací o nástupních místech.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


© 2024 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.