fbpx

ROMANTICKÁ ELBA

Nádherné hory a průzračné moře.

Číslo zájezdu

Termín

Ubytování

Doprava

Cena

080

27. 5. – 3.6. 2017

Mobilní domy.

Autobus 8 550,-/8 150,- Kč

Poznávací zájezd s vycházkami po pobřeží či na vyhlídková místa. Romantický ostrov je oblíben turisty, cykloturisty i milovníky pěkných pláží. Vždyť se ostrov může pochlubit výjimečně čistou vodou. Kolem pobřeží rostou palmy, piniové háje, kaktusy a velké množství nádherně vonících květin. Vesničky zůstávají tiché i v plné letní sezoně. Dnes patří ostrov mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější turistické destinace.

Program

1. den: odjezd v podvečerních hodinách, možnost nástupu v západních Čechách. Noční přesun do italského přístavu Piombino.
2. den: trajektem na Elbu do přístavního města Portoferraio. PORTOFERRAIO – hlavní město ostrova, úzká spleť uliček v historickém jádru města, nad městem dvě pevnosti. V okolí města bílé pláže. VILLA DEI MULINI – Napoleonova rezidence, muzeum LACONA – dlouhé pláže, nádherné duny.
3. den: PORTO AZZURRO – rušné rekreační středisko, romantický přístav. V okolí pěkné pláže. RIO NELL ELBA – jezírko s léčivou vodou. RIO MARINA – malé rekreační středisko s pěkným přístavem.
4. den: PROCCHIO – jedna z nejkrásnějších pláží na Elbě. Vycházky po romantickém ostrově, lehké výstupy na vyhlídky, možnost vykoupání.
5. den: MARINA DI CAMPO – prý nejhezčí město na Elbě. CHIESSI/POMONTE – oblázkové pláže s čistou vodou, trasa po romantickém západním pobřeží, pěkné výhledy. MARCIANA – možnost výletu lanovkou (nákupní košík) na vrchol Monte Capanne 1018 m, kruhový výhled. MARCIANA MARINA – přístav v severní části ostrova, dlouhé pláže.
6. den: CAPOLIVERI – malebné vinařské městečko s úzkými uličkami, východiště k jižním, romantickým zpravidla liduprázdným, plážím a plážičkám. Možnost vycházky na horu Monte Calamita.
7. den: odpočinkový den. I tento den se najde vycházka s možností krásných záběrů pro milovníky pěkných fotografií. V podvečer odjezd. Přesun trajektem a noční přesun.
8. den: návrat v odpoledních hodinách.
Ubytování: mobilní domy.
Stravování: k dispozici kuchyňka, v kempu je obchod se základními potravinami. V cestovní kanceláři lze objednat sterilovaná jídla, bližší informace na webových stránkách nebo v pokynech zaslaných jednotlivým účastníkům.
V ceně je zahrnuta: přeprava, trajekt, 5x ubytování a průvodce.

© 2024 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.