fbpx

TERMÁLNÍ LÁZNĚ MEZŐKÖVESD

Pobytový zájezd.

Číslo:

100

Termín:

na dotaz

Cena:

na dotaz

Ubytování:

mobilní domy

Stravování:

polopenze

Průvodci:

seznamte se

Doprava: vlastní

U obce Mezőkövesd z hloubky 875 metrů tryská uhličitá, sirná a jódová voda o teplotě 71°C. Teplota v termálních bazénech se pak pohybuje kolem 38 – 40°C. Naleznete zde i bazény s normální vodou, kde se dá plavat. Léčí se zde hlavně pohybové obtíže, revmatismus, některé gynekologické problémy. Ubytování je zajištěno 500 m od termálních lázní..

1.den: odjezd ve večerních hodinách. Trutnov, vlakové nádraží 17.30 – 17.50 hodin, Vrchlabí, autobusové nádraží 18.30 – 18.40 hodin, Jičín, autobusové nádraží 19.30 – 20.00 hodin, Ostroměř, autobusová zastávka 20.15 hodin, Hradec Králové, vlakové nádraží – stanoviště I. 21.00 hodin, možnost nástupu na jižní Moravě. Noční přesun do lázeňského střediska Mezőkövesd.


2. – 6. den: MEZŐKÖVESD – pobyt v termálních lázních. Celý areál je příjemně umístěn ve velkém parku, kde se nachází celkem 12 bazénů, z toho kryté jsou tři termální bazény a jeden velký plavecký bazén, ostatní jsou venkovní. Hlavní dominantou je velký kruhový bazén, doplněný můstky, skluzavkami, tobogany a ostatními zábavami. Největší atrakcí je ale bazén, který je umístěn uprostřed tohoto kruhového bazénu, v patře. Ten disponuje umělými vlnami.  Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.


7. den: návrat v ranních hodinách.

Termální lázně: termály jsou otevřeny od 9.30 do 18.00 hodin. Jednodenní vstupenka do části s léčivou vodou pro dospělého činí 1 900 HUF, seniora 1 800 HUF a studenty a děti 1 750 HUF. Vstupenka pro 5 vstupů je levnější. Jednodenní příplatek za vstup do zážitkových bazénů se skluzavkami, rychlou vodou a dalšími elementy činí 1 200 HUF.


Ubytování: Fenyo Panzio v lázeňském komplexu Zsórifúrdo vzdálený 4 km od města Mezőkövesd. Místo ubytování je v ulici Bazsarózsa 2. Jedná se o čtyřlůžkové chaty, v přízemí je kuchyňský kout a sociální příslušenství, v patře jsou dvě dvoulůžkové ložnice. Před chatami možnost posezení a je k dispozici minigril. K dispozici ohniště. Chaty jsou vzdálené asi 500 m od termálního koupaliště. K dispozici je povlečení, ručník a základní nádobí.


Stravování: polopenze.


V ceně je zahrnuta: x ubytování, x polopenze


Doprva: vlastní

Už to kreslíme…

© 2024 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.