fbpx

VELIKONOCE V TERMÁLECH

Termály Velká Meder

Termín: 7. 4. – 10. 4. 2023

 

Číslo zájezdu: 010

 

Ubytování: penzion – apartmány

 

Stravování: vlastní

 

Doprava: autobus


Cena: 4 550,- Kč


Popis


Vyřešíme problém, kde strávit Velikonoce.
Termín od pátku do pondělí.

Každoroční velikonoční zájezd do teplého prostředí termálních lázní. Nabízíme vám možnost vyhřát si kosti po dlouhé zimě v termálu s ubytováním v penzionu a soukromí ve Veľkém Mederu. Při tomto zájezdu se využívá velikonočních svátků. Dovolenou nebudete potřebovat.

Váš průvodce:

Jan Hoška

Program


Odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu na trase včetně Brna. Předpokládaný příjezd do Velkého Mederu ve 14:00 hodin.

VEĽKÝ MEDER – termální prameny vyvěrají o teplotě až 76,5ºC. Příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu. Moderní areál poskytuje služby v krytém nebo kombinovaném bazénu s teplotou vody 32 až 37ºC. K dispozici rodinný zábavní bazén s atraktivní Vodní věží. Největší zájem je o relaxační sedací bazén o teplotě 37ºC. Do krytého plaveckého bazénu jsou nutné koupací čepice. Bazény můžete využívat až do večerních hodin.

DUNAJSKÁ STREDA – Thermalpark patří k jedněm z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších termálů na jižním Slovensku. K dispozici jsou 4 vnitřní a 6 venkovních bazénů s mineralizovanou a termální vodou o teplotě od 24 do 40 °C. Příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu.  

VEĽKÝ MEDER – termální prameny vyvěrají o teplotě až 76,5ºC. Příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu. Rekonstruovaný moderní areál poskytuje služby v krytém nebo kombinovaném bazénu s teplotou vody 32 až 37ºC. K dispozici rodinný zábavní bazén s atraktivní Vodní věží. Největší zájem je o relaxační sedací bazén o teplotě 37ºC. Nově otevřený krytý plavecký bazén, do kterého jsou nutné koupací čepice.

MOSONMAGYARÓVÁR – lázně ležící v severozápadní části země nedaleko Bratislavy, k dispozici jsou tři nové zážitkové bazény s termální vodou o teplotě 32 až 34ºC, dále polokrytý a krytý sedací léčebný bazén s termální vodou o teplotě 35 až 37ºC, venkovní léčebné bazény a plavecký bazén s vodou teplou 26 až 28ºC. Termální pramen má osvědčení léčivé vody a patří v kvalifikačním žebříčku mezi 5 nejúčinnějších léčivých vod v Evropě. Možnost občerstvení v samoobslužné restauraci. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 20.00 hodin.

Informace


Vstupné do termálů:

VEĹKÝ MEDER – termální koupaliště Thermal Corvinus, jednotné zlevněné vstupné 12,50 €.

DUNAJSKÁ STREDA – Thermalpark, dospělí 11,50 €, senior nad 62 let a studenti 10,50 € (ve skupině nejméně 30 osob včetně skříněk). Lehátko je za příplatek 2 €.

MOSONMAGYARÓVÁR – termální koupaliště, dospělí 15 €, senioři 13 €, studenti 12 € včetně skříněk a dostatečného množství lehátek. Občerstvení lze platit v eurech.

Ubytování:

Penziony a soukromí ve Veľkém Mederu, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím.

Příplatek za jednolůžkový pokoj činí 1 200,- Kč.

V případě, že klient souhlasí s ubytováním s osobou stejného pohlaví ve dvoulůžkovém pokoji, poplatek se nevyžaduje

Stravování:

Možnost vlastního vaření. V cestovní kanceláři lze objednat sterilovaná jídla.

Stravování: k dispozici kuchyňky. V cestovní kanceláři lze do 1. 4. 2023 objednat sterilovaná jídla.

Jídla o 2 porcích:

Kuře na paprice 159,- Kč, Segedínský guláš 169,- Kč, Vepřové na žampionech 179,- Kč, Hovězí guláš 199,- Kč, Svíčková na smetaně 219,- Kč, Maso dvou barev 169,- Kč, Krůtí na slanině 169,- Kč, Španělský ptáček 239,- Kč.

Přílohy o 2 porcích: Rýže dušená (500 g) 79,- Kč, Brambory se zeleninou (500 g) 79,- Kč.

Polévky o 2 porcích: Bramborová 79,- Kč.

Jídla jsou připravena bez přidaných chemických látek, konzervantů a bez lepku. Snadná příprava, stačí ohřát, přidat přílohu a můžete jíst.

V ceně je zahrnuto:

  • přeprava
  • 3x ubytování
  • průvodce

V ceně není zahrnuto:

  • vstupné do termálů dle programu
  • cestovní pojištění

Cestovní pojištění:

Baliček komplexního cestovního pojištění 40,- Kč/den.

Více informací o cestovním pojištění.

Nástupní místa:

Nástupní místa sestavujeme podle bydliště jednotlivých účastníků.

Autobusy vyjíždí z Jičína a Trutnova, poté jedou přes Hradec Králové, Svitavy a Brno. V případě zájmu více osob z jedené lokality zajistíme svoz.

Více informací o nástupních místech.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


Nezávazná objednávka


© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.