fbpx

VELIKONOCE V TERMÁLECH

Termály Velká Meder

Termín: 7. 4. – 10. 4. 2023

 

Číslo zájezdu: 010

 

Ubytování: penzion – apartmány

 

Stravování: vlastní

 

Doprava: autobus


Cena: 4 550,- Kč


Popis


Vyřešíme problém, kde strávit Velikonoce.
Termín od pátku do pondělí.

Každoroční velikonoční zájezd do teplého prostředí termálních lázní. Nabízíme vám možnost vyhřát si kosti po dlouhé zimě v termálu s ubytováním v penzionu a soukromí ve Veľkém Mederu. Při tomto zájezdu se využívá velikonočních svátků. Dovolenou nebudete potřebovat.

Váš průvodce:

Jan Hoška

Program


Odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu na trase včetně Brna. Předpokládaný příjezd do Velkého Mederu ve 14:00 hodin.

VEĽKÝ MEDER – termální prameny vyvěrají o teplotě až 76,5ºC. Příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu. Moderní areál poskytuje služby v krytém nebo kombinovaném bazénu s teplotou vody 32 až 37ºC. K dispozici rodinný zábavní bazén s atraktivní Vodní věží. Největší zájem je o relaxační sedací bazén o teplotě 37ºC. Do krytého plaveckého bazénu jsou nutné koupací čepice. Bazény můžete využívat až do večerních hodin.

DUNAJSKÁ STREDA – Thermalpark patří k jedněm z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších termálů na jižním Slovensku. K dispozici jsou 4 vnitřní a 6 venkovních bazénů s mineralizovanou a termální vodou o teplotě od 24 do 40 °C. Příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu.  

VEĽKÝ MEDER – termální prameny vyvěrají o teplotě až 76,5ºC. Příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu. Rekonstruovaný moderní areál poskytuje služby v krytém nebo kombinovaném bazénu s teplotou vody 32 až 37ºC. K dispozici rodinný zábavní bazén s atraktivní Vodní věží. Největší zájem je o relaxační sedací bazén o teplotě 37ºC. Nově otevřený krytý plavecký bazén, do kterého jsou nutné koupací čepice.

MOSONMAGYARÓVÁR – lázně ležící v severozápadní části země nedaleko Bratislavy, k dispozici jsou tři nové zážitkové bazény s termální vodou o teplotě 32 až 34ºC, dále polokrytý a krytý sedací léčebný bazén s termální vodou o teplotě 35 až 37ºC, venkovní léčebné bazény a plavecký bazén s vodou teplou 26 až 28ºC. Termální pramen má osvědčení léčivé vody a patří v kvalifikačním žebříčku mezi 5 nejúčinnějších léčivých vod v Evropě. Možnost občerstvení v samoobslužné restauraci. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 20.00 hodin.

Informace


Vstupné do termálů 2021:

DUNAJSKÁ STREDA – Thermalpark, dospělí 7,00 €, senior nad 62 let a studenti 6,00 €, děti do 14 let 4,50 € ve skupině včetně skříněk. Lehátko je za příplatek 2 €. GYÖR – termální koupaliště, dospělí 3 500 Ft, děti, studenti a důchodci 3 000 Ft (pouze v případě, že bude poskytnuta skupinová sleva). Lehátko, skříňka, tobogán a další vodní atrakce v ceně. Vstupné lze uhradit v českých korunách. VEĹKÝ MEDER – Termalpark, dospělí 11,50 €, důchodci nad 62 let 10,00 €, děti do 15 let 8,50 €. Lehátko, skříňka, tobogán a další vodní atrakce jsou již v ceně. Předpokládáme, že nám bude poskytnuta sleva. V tom případě bude cena činit cca 8 €. MOSONMAGYARÓVÁR – termální koupaliště, dospělí 9 €, studenti 7 € včetně skříněk a dostatečného množství lehátek

Ceny občerstvení v Maďarsku: sytá polévka 800 – 1 200 Ft, hlavní jídlo cca 2 000 Ft, pivo 500 Ft, zmrzlina 200 Ft, káva 500 Ft. Občerstvení v maďarských termálech lze platit v eurech. Kurz maďarských forintů: 100 Ft – cca 8 CZK. Výměnu maďarských forintů je vhodné uskutečnit již v České republice.

Ubytování:

penziony a soukromí ve Veľkém Mederu, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím.

Příplatek za jednolůžkový pokoj činí 1 200,- Kč.

V případě, že klient souhlasí s ubytováním s osobou stejného pohlaví ve dvoulůžkovém pokoji, poplatek se nevyžaduje

Stravování:

možnost vlastního vaření. V cestovní kanceláři lze objednat sterilovaná jídla, bližší informace na webových stránkách nebo v pokynech zaslaných jednotlivým účastníkům.

V ceně je zahrnuto:

  • přeprava
  • 3x ubytování
  • průvodce

V ceně není zahrnuto:

  • vstupné do jednotlivých objektů dle programu
  • cestovní pojištění

Cestovní pojištění:

Baliček komplexního cestovního pojištění 30,- Kč/den.

Více informací o cestovním pojištění.

Nástupní místa:

Nástupní místa sestavujeme podle bydliště jednotlivých účastníků.

Autobusy vyjíždí z Jičína a Trutnova, poté jedou přes Hradec Králové, Svitavy a Brno. V případě zájmu více osob z jedené lokality zajistíme svoz.

Více informací o nástupních místech.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


Nezávazná objednávka


© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.