VELIKONOCE V TERMÁLECH

Vyřešíme problém, kde strávit Velikonoce.
Termín od pátku do pondělí.

Číslo:

020

Termín:

30. 3. – 2. 4. 2018

Cena:

3 350,- / 3 200,- Kč

Ubytování:

penziony a soukromí

Stravování:

vlastní

Průvodci:

Jan Hoška, Lubomír Hoška

Každoroční velikonoční zájezd do teplého prostředí termálních lázní. Nabízíme vám možnost vyhřát si kosti po dlouhé zimě v termálu s ubytováním v penzionu a soukromí ve Veľkém Mederu. Při tomto zájezdu se využívá velikonočních svátků. Dovolenou nebudete potřebovat.

 

BUS 1 Vrchlabí, autobusové nádraží 5.50 hodin, Stará Paka, vlakové nádraží 6.30 hodin, Nová Paka, autobusové nádraží 6.40 hodin, Lázně Bělohrad, kancelář CK 7.00 hodin, Hradec Králové, vlakové nádraží – stanoviště I. 7.40 – 8.00 hodin, Vysoké Mýto, autobusové nádraží 8.40 hodin, Svitavy, autobusové nádraží 9.15 hodin, Brno, ulice Hlinky, zastávka městských autobusů Výstaviště – hlavní vstup 10.20 hodin.
Účastníkům z Liberce, Turnova, Železného Brodu a Semil doporučujeme využít vlaku s odjezdem ve 4.29 hodin z Liberce a s příjezdem do Staré Paky v 6.25 hodin.

BUS 2 Jičín, autobusové nádraží 6.40 hodin, Ostroměř, zastávka autobusu 7.00 hodin, Hořice, autobusové nádraží 7.10 hodin, Hradec Králové, vlakové nádraží 7.40 – 8.05 hodin.
Účastníkům z Prahy doporučujeme využít rychlíku s odjezdem Praha hl. n. v 6.07 hodin a s příjezdem do Hradce Králové v 7.51 hodin.

1.den: odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu i v Brně. Předpokládaný příjezd do Dunajské Stredy ve 13.00 hodin. DUNAJSKÁ STREDA – Thermalpark patří k jedněm z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších termálů na jižním Slovensku. K dispozici jsou 4 vnitřní a 6 venkovních bazénů s mineralizovanou a termální vodou o teplotě od 24 do 40 °C. Příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu.


2. den: GYÖR – historické město čtyř řek s krásným barokním jádrem. Město bylo sídlem biskupů a svědkem korunovací maďarských králů, dodnes je chráněno hradbami. Krátká prohlídka historického jádra města. Moderní termální bezchlorové lázně byly otevřeny v roce 2003, když kronikáři zaznamenali léčivé účinky už ve středověku. Alkalická, hydrogen-uhličitanová, 67ºC teplá voda s vyšším obsahem jodidu tryská z hloubky 2000 m. K dispozici jsou vnitřní i venkovní bazény s léčivou vodou, vnitřní i venkovní rekreační bazény (vířivky, tobogány, vodopády, kruhové proudy) o teplotě 29 až 37ºC. Samoobslužná restaurace nabízí místní speciality.


3. den: VEĽKÝ MEDER – termální prameny vyvěrají o teplotě až 76,5ºC. Příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu. Rekonstruovaný moderní areál poskytuje služby v krytém nebo kombinovaném bazénu s teplotou vody 32 až 37ºC. K dispozici rodinný zábavní bazén s atraktivní Vodní věží. Největší zájem je o relaxační sedací bazén o teplotě 37ºC. Nově otevřený krytý plavecký bazén, do kterého jsou nutné koupací čepice.


4. den: MOSONMAGYARÓVÁR – lázně ležící v severozápadní části země nedaleko Bratislavy, k dispozici jsou tři nové zážitkové bazény s termální vodou o teplotě 32 až 34ºC, dále polokrytý a krytý sedací léčebný bazén s termální vodou o teplotě 35 až 37ºC, venkovní léčebné bazény a plavecký bazén s vodou teplou 26 až 28ºC. Termální pramen má osvědčení léčivé vody a patří v kvalifikačním žebříčku mezi 5 nejúčinnějších léčivých vod v Evropě. Možnost občerstvení v samoobslužné restauraci. V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 20.00 hodin.

Ubytování: penziony a soukromí ve Veľkém Mederu.


Stravování: možnost vlastního vaření. V cestovní kanceláři lze objednat sterilovaná jídla, bližší informace na webových stránkách nebo v pokynech zaslaných jednotlivým účastníkům.


V ceně je zahrnuta: přeprava, 3x ubytování a průvodce.

© 2018 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.


Užíváním webu souhlasíte se zpracováním údajů soubory cookies.