fbpx

ADVENTNÍ ZÁJEZD

ZÁPADOČESKÝ ADVENT

carlsbad-2636839_1280

Termín: 7. 12.– 8. 12.2024

 

Číslo zájezdu: 820

 

Ubytování: hotel

 

Stravování: snídaně

 

Doprava: autobus

 


Cena: 2950,- Kč


Popis


Exkurze do sklárny a likérky Becher.

Co uvidíte? Adventně vyzdobené Karlovy Vary, adventní trh na hradě Loket nad Ohří, muzea Moser a Becher. Nejznámější adventní trhy jsou na Mlýnské kolonádě. Vánoční strom bude zářit před hotelem Thermal. Možnost vykoupání v termálním bazénu.

Váš průvodce:

seznamte se

Program


Odjezd v ranních hodinách, přesun do Karlových Varů. KARLOVY VARY * MOSER – muzeum sklárny. Seznámíte se historii sklárny od nejstarší tvorby po současné kolekce včetně luxusních křišťálových děl. BECHER – možnost návštěvy nově zrekonstruovaného návštěvnického centra s degustací. Zde budete mít příležitost prohlédnout si historické lahve Becherovky a jedinečné předměty, které patřily rodině Becherů, jako je kniha receptů, ocenění z výstav, účetní knihy a mnoho dalších exponátů. Interaktivní část expozice Vám umožní prohlédnout si a nasát vůni bylinek a koření, ze kterých se Becherovka vyrábí. V podvečer a večer vás čeká nádherná výzdoba lázeňského centra a adventní trh mezi hotelem Thermal a Divadelním náměstím, vánoční trhy na Mlýnské kolonádě. Milovníky piva potěší místní minipivovar. Možnost osvěžení v obnoveném termálním bazénu s vodou teplou až 38 °C.

KARLOVY VARY * DOUBÍ – Vánoční dům, kde je jedinečná muzejní vánoční výstava v prostorách 650 let starého sklepa. Zde se nachází sbírka vánočních ozdob, betlémů, pohlednic, stojánků na stromečky LOKET – krásně nazdobený hrad s vánočním trhem. Tentokrát se můžete těšit na stará řemesla a zvyky, vážící se k regionu Krušných hor a Poohří. CHEB – zde program zakončíte na adventním trhu na historickém náměstí pod slavným Špalíčkem.

V pozdějších odpoledních hodinách odjezd, návrat do 22:00 hodin.

Informace


Ubytování:

hotel v Karlových Varech, dvoulůžkové pokoje včetně příslušenství,

příplatek za jednolůžkový pokoj 500,- Kč.

V případě, že klient souhlasí s ubytováním s osobou stejného pohlaví ve dvoulůžkovém pokoji, poplatek se nevyžaduje.

Stravování:

snídaně.

V ceně je zahrnuto:

  • přeprava,
  • 1x ubytování,
  • 1x snídaně,
  • průvodce.

V ceně není zahrnuto:

  • vstupné do jednotlivých objektů dle programu,
  • cestovní pojištění.

Cestovní pojištění:

balíček komplexního cestovního pojištění 10,- Kč/den.

Více informací o cestovním pojištění zde.

Nástupní místa:

Autobus vyjíždí z Královéhradeckého kraje (Jičín, Trutnov, Hradec Králové) a u tohoto zájezdu bude pokračovat přes Prahu a České Budějovice. Klientům z  Brna nebo Pardubic doporučíme při cestě na nástupní místo vhodné vlakové spojení. Při zájmu větší skupiny zajistíme za příplatek svoz.

Svoz (min. 6 osob): Liberec a Turnov (200,- Kč/osoba za obě cesty)

Více informací o nástupních místech zde.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


Nezávazná objednávka


© 2024 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.