fbpx

ZILLERTÁLSKÉ ALPY II.

Termín: 17. 8. – 22. 8. 2023  Tento zájezd je již VYPRODÁN.

 

Číslo zájezdu: 450

 

Ubytování: penzion

 

Stravování: snídaně / polopenze

 

Doprava: autobus

 


Cena: 11 450,- Kč


Popis


Zájezd se slevovou kartou.
Lanovky dle programu v ceně zájezdu.

Další zájezd do Tyrolska se slevovou kartou, která je zahrnuta v ceně zájezdu. Připraveny jsou vycházky, případně lehké až středně obtížné túry. Čeká vás malebná oblast, která je známá především díky populárnímu areálu v Hintertuxu. Region však nabízí mnoho dalších zajímavých míst, na která vás rádi zavedeme. Strávíte vysoko v horách uprostřed krásné alpské přírody několik hezkých dní. Přírodní skvosty v Rakousku skutečně stojí za to. Určitě vás zláká vidina překrásných výhledů na scenérie rakouských hor. V rámci slevové karty je možnost zdarma vykoupání v některém z bazénů.

Váš průvodce:

Tomáš Horák

Doprava: Casia (luxusní Setra)

Program


Odjezd v ranních hodinách, přesun do Rakouska. Podvečerní vycházka údolím.

HINTERTUX – kabinkovou lanovkou výjezd na SOMMERBERGALM do výšky 2100 m. Nenáročný výstup k chatě Tuxer Joch Haus 2313 m. Úžasný výhled na ledovec. Dále vás čeká túra okolo hezkého vodopádu k salaši Bichlalm 1695 m s možností občerstvení. Zdatnější účastníci mohou sestoupit do Hintertuxu. Možnost lehké turistiky a návrat dolů lanovkou.

MAYHOFEN 630 m – kabinovou lanovkou AHORNBAHN do výšky 2000 m. Možnost výstupu na vrchol Eizenkogel 2 227 m či nenáročná túra k chatě Edelhütte 2 238 m s možností občerstvení. Zdatnější turisté si mohou túru prodloužit.

LANNERSBACH 1300 m – kabinkovou lanovkou EGGALMBAHN 2002 m. Podle salaše Lattenalm na vrchol Grüblspitze 2395 m. Zdatnější účastníci budou mít možnost vystoupit na vrchol Ramsjoch 2 506 m a sestoupit podle křišťálového jezera Torseen do údolí. Ostatní se vrátí do údolí lanovkou.

HAINZENBERG 900 m – kabinkovou lanovkou GERLOSSTEINBAHN do výšky 1830 m. Túra přes Gerlossteinwand na Gerlosstein 2 166 m s možností krácení. Panoramatické výhledy. V podvečer vycházka v údolí. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.

Návrat v ranních hodinách.

Informace


Ubytování:

Penzion, dva dvoulůžkové pokoje mají společné příslušenství.

Příplatek za jednolůžkový pokoj 2 400,- Kč

V případě, že klient souhlasí s ubytováním s osobou stejného pohlaví ve dvoulůžkovém pokoji, příplatek za jednolůžkový pokoj se nevyžaduje.

Stravování:

Snídaně. Možnost dokoupení večeří za celkovou cenu 1 290,- Kč.

V ceně je zahrnuto:

  • přeprava
  • 4x ubytování
  • 4x snídaně
  • slevová karta
  • průvodce

V ceně není zahrnuto:

  • vstupné do jednotlivých objektů dle programu
  • cestovní pojištění

Cestovní pojištění:

Baliček komplexního cestovního pojištění 40,- Kč/den.

Více informací o cestovním pojištění.

Nástupní místa:

Nástupní místa sestavujeme podle bydliště jednotlivých účastníků.

Autobus vyjíždí z Královéhradeckého kraje (Jičín, Trutnov, Hradec Králové) a u tohoto zájezdu bude pokračovat přes Prahu a Plzeň. Klientům z  Brna nebo Pardubic doporučíme při cestě na nástupní místo vhodné vlakové spojení. Při zájmu větší skupiny zajistíme za příplatek svoz.

Svoz (min. 4 osob): Liberec a Trutnov (200,- Kč/osoba za obě cesty)

Více informací o nástupních místech.

Fotogalerie


Inspirace


Videa


Nezávazná objednávka


© 2024 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.