fbpx

Cykloturistické zájezdy


 

Proč s CK HOŠKA TOUR:

  • Vlastní tým průvodců, pro které cestování není jenom prací
  • U nás je zajímavý program na prvním místě
  • Oblíbená místa kombinujeme s těmi „neobjevenými“
  • Specialisté na zážitky od roku 1991

Polodenní a celodenní cykloturistické zájezdy doplněné o poznávací činnost. Naše zájezdy jsou vhodné pro pohodáře i zdatné cykloturisty. Všichni obdrží podrobný rozpis trasy s mapou. Náš průvodce je Vám připraven poradit a pomůže i s opravou kola. Zájemce, kteří o to projeví zájem, bude po celou trasu osobně doprovázet. Zájezdový autobus zpravidla cykloturisty doprovází po celou trasu. Na náš cyklozájezd si můžete vzít elektrokolo bez příplatku. Jen je potřeba při transportu sejmout baterii.

S námi poznáte krásné okolí Bodamské jezera, s koupáním v moři poznáte Istrii  Nezklamou Vás upravené cyklostezky v Rakousku. Na kole si dojedete na moravské vinobraní či do termálních lázní na Slovensku a Maďarsku. Projedete se Bavorskem. Ze sedla kola poznáte svérázný kraj Lužických Srbů. Stálicí jsou cyklozájezdy Dolomity z kopce nebo Rhonská cyklostezka ve Švýcarsku. Cykloturistické zájezdy pořádáme i do Slovinska, podél řek Mosela, Rýn nebo Salzach. Čas bude i na zastávky v příjemných hospůdkách.

Náročnost

Nenáročná cyklistika bez stoupání do kopce. Denní nájezd kilometrů nepřekročí 50 km a tak bude dost času na odpočinek.
Pohodová cyklistika bez velkého stoupání. Denní nájezd kilometrů může být kolem 60 km, nicméně autobus je stále k dispozici.
Cykloturistika po rovině, z kopce i do kopce. Denní nájezd kilometrů může být kolem 70 km.
Náročnější cyklistika a cykloturistika. Pod tuto náročnost spadají silničky v horách i zájezdy do hor na MTB.
Náročná cyklistika. Nicméně takto náročné cyklozájezdy u nás zatím nenajdete.

U cyklozájezdu je více kategorií náročnosti? Po cestě bývá k dispozici autobus a je možné se nechat kousek popovézt. Naopak zase bývají možnosti k prodloužení etapy a tak zájezd zasahuje do více náročností. Když na zájezd jedou 2 průvodci, každý z nich také může jet trasu s odlišnou náročností s měnší skupinou.

CYKLISTIKA U LUŽICKÝCH SRBŮ: ČESKOSASKÉ ŠVÝCARSKO

CYKLISTIKA V OKOLÍ SVATÉHO MOŘICE

CYKLISTICKÁ ISTRIE S KOUPÁNÍM

SOLNÁ KOMORA: NEJKRÁSNĚJŠÍ JEZERA RAKOUSKA NA KOLE

© 2022 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.