fbpx

typy zájezdů

Vysokohorská turistika

KARWENDEL – HORSKÝ PŘECHOD

Alpy Rakousko

Horské treky Neobjevené destinace Vysokohorská turistika

SLOVENSKÉ RUDOHOŘÍ

Slovensko

Neobjevené destinace Pohodová turistika Vysokohorská turistika

ZÁPADNÍ TATRY

Slovensko

Pohodová turistika Vysokohorská turistika

Západní Tatry jsou snem mnoha horských turistů. Patří k jedněm z nejkrásnějších a nejzajímavějších karpatských pohoří. Pohoří neomráčí nikoho svou výškou či strmostí jednotlivých vrcholů, ale jejich travnaté vrcholy a hřebeny, hluboké a poměrně dlouhé doliny chytí za srdce každého turistu. Z holých vrcholů se otevírají nádherné výhledy na Chočské vrchy, Vysoké a Nízké Tatry. Plavky s sebou, možnost večerního koupání v termálu v Bešeňové.

VÍCE

KAISERGEBIRGE – CÍSAŘSKÉ POHOŘÍ

Alpy Rakousko

Pohodová turistika Via ferraty Vysokohorská turistika

Horská turistika s možností krácení. Menší, leč velmi atraktivní pohoří Kaisergebirge, které je rájem vysokohorských turistů. Pohoří leží mezí Loferem a Kufsteinem a dělí se na dvě části. Divoké vápencové skály masivu Wilder Kaiser a převážně klečemi porostlý Zahmer Kaiser. Čeká vás svět ostrých skalních hrotů a rozeklaných vápencových hřebenů. Pohoří je často považované za jedno z nejkrásnějších v rakouských Alpách. Nejzajímavější a nejnavštěvovanější částí je Wilder Kaiser – Divoký Císař. Majestátní masiv se vypíná vysoko nad tyrolské okolí, přitahuje nejen pohodové a horské turisty.

VÍCE

POHOŘÍ TOTES GEBIRGE

Alpy Rakousko

Pohodová turistika Via ferraty Vysokohorská turistika

Turistika s přihlédnutím na zdatnost jednotlivých účastníků v národním parku Kalkalpen v největším lesním prostředí ve střední Evropě a s největším krasovým územím. Barevná mozaika přírodních lesů, malebné horské vrcholy, skryté rokliny a nedotčené horské potoky. Chcete-li uniknout hluku každodenního života a začít hledat jedinečnou flóru a faunu, vydejte se s námi do Národního parku Kalkalpen.

VÍCE

ALLGÄUSKÉ ALPY

Německo Rakousko

Pohodová turistika Vysokohorská turistika

Horská turistika v kouzelných vápencových Alpách na německo-rakouském pomezí. Ze sportovního střediska Oberstdorf to je kousek do sedmi krásných horských údolí.

VÍCE

TURISTIKA V DOLOMITECH

Dolomity Itálie

Pohodová turistika Poznávací zájezdy Via ferraty Vysokohorská turistika

Poznáte nejatraktivnější části Dolomit.

VÍCE

NÍZKÉ TATRY

Slovensko

Pohodová turistika Vysokohorská turistika

Horehronské slavnosti Dny zpěvu a tance.

VÍCE

TURISTIKA POD MATTERHORNEM

Alpy Švýcarsko

Pohodová turistika Vysokohorská turistika

Zájezd s pěší turistikou ve vysokohorském prostředí. Při využití lanovek pouze lehká turistika. Walliské Alpy se skupinou Mont Blancu představují nejvýznamnější a také nejvíce vyhledávané oblasti Alp. Při tomto zájezdu...

VÍCE

ROMANTICKÁ VELKÁ FATRA

Slovensko

Pohodová turistika Vysokohorská turistika

Pěší turistika s možností krácení jednotlivých túr. Jedno z nejkrásnějších pohoří, které je dnes pro svoji mimořádnou přírodní hodnotu národním parkem. Nejvyšší hora Ostredok má stejnou nadmořskou výšku jako Sněžka...

VÍCE

DOLOMITY – NEJLEPŠÍ FERRATY

Dolomity Itálie

Via ferraty Vysokohorská turistika

Zajištěné cesty – ferraty vás v Dolomitech zavedou do míst, kterých by dříve mohl dosáhnout jen zkušený horolezec. Via ferraty jsou stavěny tak, aby si svoji obtížnost našel opravdu každý. S kvalitním instruktorem zvládnete...

VÍCE

POLSKÉ TATRY

Polsko

Vysokohorská turistika

Tatry jsou nejmenšími velehorami na světě s nejvyššími vrcholy celých Karpat. V polské části Tater na vás čekají nejkrásnější túry. Mezi nejhodnotnější přírodní scenérie patří doliny Koscielinska a Chocholowska, vrchol Giewontu...

VÍCE

BIESZCZADY – RÁJ PRO ROMANTIKY

Pohodová turistika Vysokohorská turistika

Nejodlehlejší oblast Evropy. Cesta tam bez nočního přejezdu.

VÍCE

SLOVENSKÝ RÁJ

Slovensko

Vysokohorská turistika

Pěší turistika v kouzelné přírodě. Slovenský ráj charakterizují divoké soutěsky, kaskády, hučící vodopády a z náhorních plošin i pěkné výhledy. Typické pro tuto oblast jsou tiesňavy, které se procházejí pomocí stupaček, lávek a žebříků. Jednotlivé túry lze krátit podle schopností jednotlivých účastníků. A pamatujte si, že když v Tatrách prší, ve Slovenském ráji může být hezky.

VÍCE

JULSKÉ ALPY – TRIGLAV

Alpy Slovinsko

Horské treky Pohodová turistika Via ferraty Vysokohorská turistika

Vysokohorské putování v oblíbených Julských Alpách, které jsou nejvyšším pohořím ve Slovinsku, s možností krácení jednotlivých tras. Naopak zdatnější účastníci budou mít možnost výstupu na nejvyšší vrchol Julských Alp Triglav 2864 m. Celé území je neobyčejně bohaté na pestrou alpskou květenu. Trasy jsou vedeny i v oblasti Triglavského národního parku.

VÍCE

MADEIRA – TURISTICKÁ II.

Portugalsko

Letecké zájezdy Pohodová turistika Vysokohorská turistika

Turistika ostrovem věčného jara.

VÍCE

BAVORSKÝ LES

Česko Německo

Pohodová turistika Vysokohorská turistika

Poznávací zájezd s lehkou turistikou do centrální části Bavorského lesa, která je díky krásné přírodě jednou z turisticky nejvyhledávanějších rekreačních oblastí České republiky. Budete mít možnost vystoupit na nejvyšší vrcholy Bavorského lesa. Vyvrcholením je návštěva dobrodružné Stezky v korunách stromů s výstupem na unikátní rozhlednu. Zcela výjimečné pohledy do korun stromů.

VÍCE

© 2021 by CK HOŠKA TOUR - Vyrobeno s v Lázních Bělohradě.


Užíváním webu souhlasíte se zpracováním údajů soubory cookies.